Drzwi spawane
Dane techniczne
| Rodzaj Gazu | G30/37MBAR |
|---|
| Waga (kg) | 7.79 |
|---|
Opinie o produkcie
Opinie o sklepie
- O *****D *********Nazwy są generowane losowo ze względu na ochronę danych osobowych.Potwierdzony zakup (eKomi)
Wszystko ok
- H **********C ***********Nazwy są generowane losowo ze względu na ochronę danych osobowych.Potwierdzony zakup (eKomi)
Tia
Treść recenzji została przetłumaczona automatycznie. Pokaż oryginalną treść😊 Tia
- C *****A **********Nazwy są generowane losowo ze względu na ochronę danych osobowych.Potwierdzony zakup (eKomi)
Polecam produkty z firmy kratki. Są bardzo dobrej jakości i co dumnie można powiedzieć, że z Polski. Kiedyś miałem kontakt z firmą i było super. Nie olewają klienta obsłużyli mnie i bez żadnego oporu wymienili zużyty element na gwarancji. Tak trzymać. Mam kominek Blanka 12kW i piec K-10 i jestem mega zadowolony. Do domu polecam każdemu minimum K-10 dla mnie pieco-kuchnię albo jak kto woli kozę plus fajerki. Jak będzie "gotowało się" na świecie to będę miał na czym papu ugotować i ciepło będzie. Produkt "must have" wart każdej złotówki. Brawo team kratki brawo Panie Marku!!! Życzę ludziom z kratek wszystkiego dobrego i samych udanych produktów.
P.S.
Moźe kiedyś będzie jakaś pieco-kuchnia z piekarnikiem żeby chlebek można było upiec.
Serdecznie pozdrawiam,
Jacek z PiasecznaTreść recenzji została przetłumaczona automatycznie. Pokaż oryginalną treśćPolecam produkty z firmy kratki. Są bardzo dobrej jakości i co dumnie można powiedzieć, że z Polski. Kiedyś miałem kontakt z firmą i było super. Nie olewają klienta obsłużyli mnie i bez żadnego oporu wymienili zużyty element na gwarancji. Tak trzymać. Mam kominek Blanka 12kW i piec K-10 i jestem mega zadowolony. Do domu polecam każdemu minimum K-10 dla mnie pieco-kuchnię albo jak kto woli kozę plus fajerki. Jak będzie "gotowało się" na świecie to będę miał na czym papu ugotować i ciepło będzie. Produkt "must have" wart każdej złotówki. Brawo team kratki brawo Panie Marku!!! Życzę ludziom z kratek wszystkiego dobrego i samych udanych produktów. P.S. Moźe kiedyś będzie jakaś pieco-kuchnia z piekarnikiem żeby chlebek można było upiec. Serdecznie pozdrawiam, Jacek z Piaseczna
- G *******F **************Nazwy są generowane losowo ze względu na ochronę danych osobowych.Potwierdzony zakup (eKomi)
...
- C *********O ********Nazwy są generowane losowo ze względu na ochronę danych osobowych.Potwierdzony zakup (eKomi)
buu


