Jakich talentów szukamy?

Naszą dewizą jest hasło “Sukcesem firmy są ludzie”, dlatego szukamy i inwestujemy w pracowników, którzy swoim zaangażowaniem przyczyniają się do umocnienia pozycji naszej Firmy. Chcemy mieć pewność, że wszyscy dobrze czują się w pracy, dzięki czemu tworzymy zgrany zespół. Jak aplikować? Jeżeli jesteś zainteresowana/-y aplikacją na któreś z poniższych stanowisk, wypełnij formularz i wyślij swoje CV Wybranym kandydatom oferujemy: pracę w nowoczesnej, otwartej na innowacje firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do uzyskanych wyników pracy, pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.

  • Doświadczonych specjalistów

    Doświadczonych specjalistów

    KRATKI to nowoczesna firma z 25-to letnim doświadczeniem. Nasze kominki otwierają przed użytkownikami nowe możliwości dzięki połączeniu komponentów najwyższej jakości z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Stale szukamy nowych talentów i ciekawych osobowości. U nas każdy ma co robić. Jeżeli cenicie twórcza atmosferę pracy, macie głowę pełną pomysłów, stawiacie na ciągły rozwój i chcecie zmieniać świat to idealne miejsce i właściwy moment aby dołączyć do naszego zespołu i kreować swoją zawodową przyszłość.

  • Pracowników produkcji

    Pracowników produkcji

    Rekrutując pracowników produkcji przykładamy ogromne znaczenie do tego, kim jest przyszły pracownik, w szczególności czy cechuje go pracowitość, uczciwość, lojalność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Chęć do pracy, sprawność manualna, stosowanie do instrukcji i procedur, a także umiejętność szybkiego wdrażania się w nowe obowiązki, samodzielność, dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi pracownikami to katalog umiejętności na jakie zwracamy uwagę przy wyborze pracowników liniowych.

  • Pracowników działu sprzedaży

    Pracowników działu sprzedaży

    W firmie KRATKI sprzedaż jest kluczową składową działalności. Efektywne funkcjonalnie działów sprzedaży krajowej i eksportowej ma decydujące znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa. Oczekiwania jakie obecnie stawiamy przed profesjonalnym przedstawicielem handlowym są wysokie i wymagające od niego wiele pracy i ciągłego uczenia się i zdobywania nowych umiejętności. Uważamy, że takie podejście do wykonywanej pracy pozwala stworzyć długofalową współpracę, zapewniając klientowi i firmie korzyści i satysfakcję ze współpracy oraz budować tzw. aktywną lojalność klienta.

Co oferujemy?

  • Teaser image
  • Rozwijamy pracowników

    KRATKI.PL to nowoczesna firma, która angażuje się w rozwój pracowników. Rozwijamy pracowników w ramach ścieżek rozwojowych uwzględniających zarówno potrzeby rozwoju stanowiskowego jak i kompetencje pracowników. Corocznie inwestujemy w szkolenia i kursy, konferencje w oparciu o utworzony plan szkoleń. Plany indywidualnego rozwoju pracownicy uzgadniają ze swoim bezpośrednim przełożonym a kwalifikacje podnoszą poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych oraz uczestnicząc w szkoleniach organizowanych w firmie.

  • Awanse wewnętrzne

    W firmie KRATKI.PL wszystkie procesy rekrutacyjne są komunikowane wewnątrz organizacji. Ogłoszenia na temat nowych rekrutacji zamieszczane są w sieci i rozsyłane mailem. Wieści szybko rozchodzą się po firmie i każdy kto chce może wziąć udział w procesie. Taka komunikacja przekłada się na awanse wewnętrzne na każdym poziomie stanowisk.

  • Staże i praktyki

    Doskonała formą zdobycia doświadczenia zawodowego są praktyki i staże. Od kilku lat współpracujemy z Powiatowym Urzędem Pracy korzystając z oferty stażowej skierowanej do różnych grup wiekowych. W ten sposób wielu absolwentów zdobywało u nas swoje pierwsze doświadczenia zawodowe, jak również odkrywało pomysł na swoją drogę zawodową.

Aktualne oferty pracy

Zapoznaj się z listą aktualnie prowadzonych postępowań rekrutacyjnych i dołącz do naszego zespołu już dziś.

    • Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim lub włoskim - Wsola

      Szczegóły oferty:

      • Wsola (pow. radomski), mazowieckie
      • ważna jeszcze 21 dni do 16 maja 2024
      • umowa o pracę
      • pełny etat
      • specjalista (mid / regular)
      • praca stacjonarna
      • praca od zaraz

      Twój zakres obowiązków

      • Bieżąca obsługa klientów: Jesteś pierwszym punktem kontaktu dla naszych klientów, zarówno indywidualnych jak i biznesowych. Twoje zadanie to nie tylko sprzedaż, ale przede wszystkim budowanie długotrwałych relacji.
      • Przygotowanie ofert: Twój analityczny umysł będzie wykorzystywany do kreowania ofert, które idealnie odpowiadają potrzebom naszych klientów.
      • Koordynacja realizacji zamówień: Działaj jak prawdziwy lider, dbając o to, aby każde zamówienie zostało zrealizowane na czas i z najwyższą starannością.
      • Doradztwo produktowe: Pomagaj klientom w wyborze najlepszych rozwiązań, dzięki Twojej głębokiej znajomości oferowanych produktów.

      Nasze wymagania

      • Biegła znajomość języka włoskiego lub niemieckiego (znajomość drugiego języka obcego będzie dużym atutem).
      • Orientacja na wynik i umiejętność efektywnej komunikacji.
      • Samodzielność i doskonała organizacja pracy: Cenimy sobie pracowników, którzy mogą samodzielnie zarządzać swoimi zadaniami, a zarazem cieszą się współpracą w zespole.

      To oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie: Nasz system wynagrodzeń jest przejrzysty i premiuje najlepsze wyniki.
      • Możliwości rozwoju zawodowego: Oferujemy szereg szkoleń i kursów, które pomogą Ci rosnąć w siłę w naszej firmie.
      • Wsparcie zespołu: Pracuj w otoczeniu, które wspiera i motywuje na każdym kroku.
      • Pracę stacjonarną w przyjaznych warunkach: Nasze biuro to miejsce, gdzie każdy czuje się jak w domu.

      Zainteresowany?

    • Sprzedawca w Salonie Kominkowym - Koszalin

      • Miejsce zatrudnienia: Koszalin
      • ważna jeszcze 16 dni do 11 maja 2024
      • kontrakt b2b
      • Tryb wypłaty: miesięczna

      • Realizacja celów sprzedażowych.
      • Kompleksowa obsługa klienta, doradztwo oraz wycena.
      • Utrzymanie wysokich standardów obsługi.
      • Opieka nad salonem sprzedaży.
      • Dbanie o wizerunek Marki.

      • Doświadczenie w sprzedaży.
      • Zdolności słuchania i rozumienia potrzeb klienta.
      • Kreatywność, komunikatywność i pewność siebie, które ułatwią Ci kontakt z klientem.
      • Prawo jazdy kat B.

      Mile widziane

      • Doświadczenie w branży kominkowej.

      • Wynagrodzenie 5000 netto plus premia.
      • Niezbędne narzędzia do realizowania powierzonych zadań.
      • Pracę w stale rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją na rynku.
      • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

    • Specjalista ds. kontroli jakości - Wsola

      • ważna jeszcze 7 dni do 02 maja 2024

      • Weryfikowanie poprawności komponentów na liniach produkcyjnych;
      • Nadzór nad poprawnym wypełnianiem raportów produkcyjnych;
      • Sprawdzanie czystości linii z punktu widzenia standardów;
      • Szkolenie pracowników ze standardów jakościowych oraz wymagań dotyczących stanowisk pracy;
      • Próbkowanie produkcji, zwalnianie wyrobów gotowych zgodnie z wymogami klienta; Ewidencja prac spawalniczych na produkcji;
      • Nadzór nad dokumentacją techniczno jakościową związana z procesem montażu/spawania/ malowania/uzbrojenia produktu;
      • Wsparcie liderów linii przy podejmowaniu decyzji jakościowych;
      • Aktualizacja statusów w systemie;
      • Zwalnianie produktu gotowego;
      • Zatrzymywanie i wznawianie produkcji;

      • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
      • Biegłość w posługiwaniu się pakietem MS Office w szczególności Excel;
      • Znajomość rysunku technicznego.

      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
      • Możliwość udziału w interesujących projektach;
      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
      • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.

Nie znalazłeś oferty odpowiadającej twoim preferencjom?

Widzisz się w naszej firmie? Jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu? Nie czekaj, prześlij CV już dziś, a nasz dział HR z pewnością weźmie pod uwagę twoją aplikację.
Napisz na adres: [email protected]