Filozofia jakości

Podstawą sukcesu firmy Kratki.pl jest oferowanie produktów i usług o doskonałej jakości

PEWNI JAKOŚCI to hasło, które od początku powstania firmy Kratki.pl przyświeca naszej działalności. Dbałość o najwyższy poziom produktów oraz świadczonych usługi są podstawowym filarem naszej marki. Dowodem spełniania światowych standardów jest uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015 oraz nagród, które potwierdzają jakość oferty firmy Kratki.pl.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za klasę wyprodukowanych wkładów kominkowych. Pozycję lidera na rynku krajowym osiągnęliśmy nie tylko dzięki bogatej ofercie, ale przede wszystkim wysokiemu poziomowi naszych produktów.

 

 

 

Wewnętrzny System Kontroli Jakości

Wdrożony Wewnętrzny System Kontroli Jakości gwarantuje skuteczne i efektywne działanie na wszystkich etapach produkcji i magazynowania. Dzięki temu możemy spełniać wysokie i stale rosnące wymagania Klientów. Przewaga konkurencyjna, jaką posiadamy na tle innych firm branży kominkowej oparta jest przede wszystkim na jakości oferowanych produktów, ich sprawnej dystrybucji, a co za tym idzie łatwym dostępie.

Każdy z naszych pracowników angażowany jest w proces doskonalenia urządzeń. Odbywa się to zarówno na płaszczyźnie drobnych usprawnień w poszczególnych działach, jak i globalnych inwestycji w park maszynowy oraz powierzchnie produkcyjne. Są to nakłady, które w bezpośredni sposób mają przełożenie na wyższą jakość wyrobów, większą produkcję, ale także niższe jednostkowe koszty wytworzenia.

Optymalizacja

Optymalizowane w ten sposób procesy wraz z synchronizacją pracy na poszczególnych stanowiskach pozwalają maksymalnie wykorzystać czas realizacji zamówień. Oparcie produkcji i gospodarki magazynowej o ISO 9001:2015 gwarantuje, iż dbałość o poziom wytwarzanych przez nas produktów jest priorytetem firmy.

 

Wiecej informacji znajdą państwo w załączonej "Polityce Jakości Kratki.pl"