przejdź do sklepu

Kontakt

Dane firmy

Kratki.pl Marek Bal ul. W. Gombrowicza 4 26-660 Wsola / Jedlińsk NIP: 796-115-80-07 REGON: 670814979

Salon firmowy

Wsola, ul. Warszawska 66 Godziny otwarcia: PON - PT: 8:00 - 18:00 SOB: 8:00 - 15:00 (W soboty otwarty jest tylko salon firmowy)
Skontaktuj się z nami


 Usługa instalacji









 Wyrażam zgodę na przekazywanie mi informacji handlowych i marketingowych przez Kratki.pl Marek Bal (ul. W. Gombrowicza 4, 26-660 Wsola/ Jedlińsk) i podmioty współpracujące za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Przejdź do działu

Zarząd

Marek Bal Marek Bal Właściciel m.bal@kratki.com
Zbigniew Gołembiecki Zbigniew Gołembiecki Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu z.golembiecki@kratki.com
Beata Kiljanek Beata Kiljanek Dyrektor Finansowy b.kiljanek@kratki.com
Grażyna Wojtasik Grażyna Wojtasik Dyrektor działu projektowego g.wojtasik@kratki.com
Adam Jędraszek Adam Jędraszek Dyrektor ds. Operacyjnych a.jedraszek@kratki.com
Rafał Kalbarczyk Rafał Kalbarczyk Dyrektor produkcji r.kalbarczyk@kratki.com
Jan Stępkowski Jan Stępkowski Zastępca Dyrektora ds. Operacyjnych j.stepkowski@kratki.com

Sprzedaż detaliczna

tel. 48 340 10 00 48 389 99 00 fax. 48 340 10 00 wew. 106
Aneta Wosztyl Aneta Wosztyl Kierownik działu sprzedaży detalicznej a.wosztyl@kratki.com
Anna Buzor Anna Buzor wew. 757 gg: 6029348 a.buzor@kratki.com
Adam Cieślak Adam Cieślak wew. 710 gg: 49911822 a.cieslak@kratki.com
Anna Figowicz Anna Figowicz wew. 705 gg: 33412576 a.figowicz@kratki.com
Michał Malinowski Michał Malinowski wew. 704 gg: 58657582 m.malinowski@kratki.com
Iwona Wieczorek Iwona Wieczorek wew. 703 gg: 47850504 i.wieczorek@kratki.com
Piotr Kowal Piotr Kowal Koordynator działu instalacji p.kowal@kratki.com
Tomasz Kuna Tomasz Kuna Specjalista ds. instalacji t.kuna@kratki.com

Sprzedaż hurtowa

tel. 48 384 44 88 48 389 99 00 fax. 48 384 44 88 wew. 106
Uprzejmie prosimy o kontakt z Opiekunem przypisanym do Państwa Regionu:
  • Julita Popowicz - woj. pomorskie, łódzkie, podkarpackie
  • Marek Bukowski - woj. wielkopolskie, opolskie, lubelskie
  • Anna Błędowska - woj. lubuskie, małopolskie
  • Anita Molga - woj. dolnośląskie, śląskie
  • Iwona Zarychta - woj. mazowieckie, świętokrzyskie
  • Łukasz Brodowski - zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie
Małgorzata Hartmann Małgorzata Hartmann Kierownik działu sprzedaży hurtowej m.hartmann@kratki.com
Julita Popowicz Julita Popowicz wew. 104 gg: 44103054 j.popowicz@kratki.com
Iwona Zarychta Iwona Zarychta wew. 118 gg: 54032283 i.zarychta@kratki.com
Łukasz Brodowski Łukasz Brodowski wew. 100 gg: 55837840 l.brodowski@kratki.com
Marek Bukowski Marek Bukowski wew. 125 gg: 45824666 m.bukowski@kratki.com
Anna Błędowska Anna Błędowska wew. 702 gg: 44618037 a.bledowska@kratki.com
Anita Molga Anita Molga wew. 123 gg: 53021059 a.molga@kratki.com
Łukasz Mika Łukasz Mika Doradca Klienta Kluczowego l.mika@kratki.com

Eksport

tel. +48 48 384 44 88 +48 48 389 99 00 fax. +48 48 370 14 43
Monika Hernik-Rzymczyk Monika Hernik-Rzymczyk Kierownik skype: monika.hernik.kratki j. angielski, j. francuski m.hernik@kratki.com

Strefa 1

Albania, Algieria, Ameryka Północna (USA, Kanada, Saint-Pierre et Miquelon), Armenia, Azerbejdżan, Belgia, Białoruś, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Kazachstan, Kosowo, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Mołdawia, Norwegia, Portugalia, Rosja, Słowacja, Szwecja, Tunezja, Ukraina, Uzbekistan

Lucyna Sobstyl Lucyna Sobstyl wew. 137 skype: lucyna.sobstyl.kratki j. angielski l.sobstyl@kratki.com
Weronika Pawelec Weronika Pawelec wew. 132 skype: weronika.kratki.eu j. angielski w.pawelec@kratki.com
Jolanta Luty Jolanta Luty wew. 139 skype: jola.kratki.eu j. angielski, j. rosyjski j.luty@kratki.com
Dzmitry Gawrilow Dzmitry Gawrilow wew. 136 skype: Dzmitry.Gawrilow.kratki j. rosyjski d.gawrilow@kratki.com
Marta Simlat Marta Simlat wew. 133 skype: marta.simlat.kratki j. angielski m.simlat@kratki.com
Dagmara Kalita-Gołąbek Dagmara Kalita-Gołąbek Kierownik skype: dagmara.kalita.kratki j. angielski d.kalita@kratki.com

Strefa 2

Australia, Austria, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Egipt, Grecja, Gruzja, Irlandia, Islandia, Izrael, Jordania, Korea Pld, Liban, Malta, Maroko, Nambia, Niemcy, Nowa Zelandia, Palestyna, Rumunia, RPA, Serbia, Słowenia, Turcja, Węgry, Wlk. Brytania, Włochy

Paulina Wójtowicz Paulina Wójtowicz wew. 120 j. angielski p.wojtowicz@kratki.com
Patryk Menert Patryk Menert wew. 119 skype: kratki.eu j. niemiecki p.menert@kratki.com
Łukasz Skaliński Łukasz Skaliński wew. 138 skype: skalinski.kratki j. angielski l.skalinski@kratki.com
Katarzyna Kaim Katarzyna Kaim wew. 129 skype: katarzyna.kaim.kratkipl j. angielski k.kaim@kratki.com

Administracja i Kadry

tel. 48 389 99 00 48 389 99 02
Barbara Koziej Barbara Koziej Specjalista ds. zatrudnienia i płac wew. 101 b.koziej@kratki.com
Marzena Koziej Marzena Koziej Specjalista ds. zatrudnienia i płac wew. 101 m.koziej@kratki.com
Julita Bukalska Julita Bukalska wew. 300 j.bukalska@kratki.com

Projekty Unijne

tel. 48 389 99 00 48 384 44 88

Księgowość

tel. 48 389 99 00 48 389 99 01
Elżbieta Grzywacz Elżbieta Grzywacz Główny księgowy wew. 114 e.grzywacz@kratki.com
Iwona Fijałkowska Iwona Fijałkowska Księgowa wew. 117 i.fijalkowska@kratki.com
Anna Motyka Anna Motyka Księgowa wew. 718 ksiegowa@kratki.com
Agnieszka Małaczek Agnieszka Małaczek Księgowa wew. 718 ksiegowa@kratki.com
Anna Warchoł Anna Warchoł Księgowa wew. 117 ksiegowa@kratki.com

Trade Marketing

tel. 48 389 99 00 48 389 99 03
Patrycja Sobień Patrycja Sobień Kierownik dz. Trade Marketingu marketing@kratki.com
Izabela Kowalska Izabela Kowalska Specjalista ds. marketingu wew. 130 marketing@kratki.com
Aneta Puk-Kilian Aneta Puk-Kilian Grafik wew. 145 marketing@kratki.com
Przemysław Ochnia Przemysław Ochnia Grafik wew. 144 marketing@kratki.com
Jakub Jaroszek Jakub Jaroszek Asystent dz. marketingu wew. 146 marketing@kratki.com

Marketing Internetowy

tel. 48 389 99 00 48 389 99 03
Magdalena Gorczyca Magdalena Gorczyca Kierownik dz. Marketingu Internetowego web@kratki.com
Katarzyna Kozera Katarzyna Kozera Kierownik działu sprzedaży internetowej k.kozera@kratki.com
Marcin Brysiak Marcin Brysiak Ekspert ds. e-commerce marcin.brysiak@kratki.com
Małgorzata Piotrowska Małgorzata Piotrowska Specjalista ds. marketingu internetowego wew. 142 web@kratki.com
Grzegorz Makarewicz Grzegorz Makarewicz Specjalista ds. marketingu internetowego wew. 701 web@kratki.com
Paweł Wojcieszczyk Paweł Wojcieszczyk Grafik wew. 141 web@kratki.com
Marcin Machniewski Marcin Machniewski Grafik wew. 146 web@kratki.com

Zaopatrzenie Logistyka
Wsparcie Sprzedaży

tel. 48 389 99 00 48 384 44 88
Agnieszka Grochowiecka Agnieszka Grochowiecka Kierownik ds. zaopatrzenia i planowania produkcji wew. 128 a.grochowiecka@kratki.com
Katarzyna Grzybczyk Katarzyna Grzybczyk Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 202 k.grzybczyk@kratki.com
Jakub Gwiazda Jakub Gwiazda Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 134 j.gwiazda@kratki.com
Wojciech Korczak Wojciech Korczak Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 202 w.korczak@kratki.com
Sylwia Głogowska Sylwia Głogowska Koordynator dz. wsparcia sprzedaży wew. 713 s.glogowska@kratki.com
Małgorzata Tadzik Małgorzata Tadzik Specjalista ds. transportu międzynarodowego wew. 231 m.tadzik@kratki.com
Łukasz Wieczorek Łukasz Wieczorek Specjalista ds. transportu międzynarodowego wew. 230 lukasz.wieczorek@kratki.com
Andrzej Gul Andrzej Gul Koordynator magazynu wew. 121 a.gul@kratki.com

Reklamacje

tel. 48 389 99 09 48 389 99 00
Agnieszka Smolińska Agnieszka Smolińska Koordynator działu reklamacji wew. 721 reklamacje@kratki.com
Karolina Suchocka Karolina Suchocka Specjalista ds. reklamacji wew. 720 reklamacje@kratki.com
Aneta Kałapska Aneta Kałapska Specjalista ds. reklamacji wew. 116 reklamacje@kratki.com
Barbara Jędraszek Barbara Jędraszek Specjalista ds. reklamacji wew. 717 reklamacje@kratki.com
Marzena Morawska Marzena Morawska Specjalista ds. reklamacji wew. 722 reklamacje@kratki.com