przejdź do sklepu

Kontakt

Dane firmy

Kratki.pl Marek Bal ul. W. Gombrowicza 4 26-660 Wsola / Jedlińsk NIP: 796-115-80-07 REGON: 670814979

Salon firmowy

Wsola, ul. Warszawska 66 Godziny otwarcia: PON - PT: 8:00 - 18:00 SOB: 8:00 - 15:00 (W soboty otwarty jest tylko salon firmowy)
Skontaktuj się z nami


 Usługa instalacji









 Wyrażam zgodę na przekazywanie mi informacji handlowych i marketingowych przez Kratki.pl Marek Bal (ul. W. Gombrowicza 4, 26-660 Wsola/ Jedlińsk) i podmioty współpracujące za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Przejdź do działu

Zarząd

Marek Bal Marek Bal Właściciel m.bal@kratki.pl
Zbigniew Gołembiecki Zbigniew Gołembiecki Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu z.golembiecki@kratki.pl
Beata Kiljanek Beata Kiljanek Dyrektor Finansowy b.kiljanek@kratki.pl
Grażyna Wojtasik Grażyna Wojtasik Dyrektor działu projektowego g.wojtasik@kratki.pl
Adam Jędraszek Adam Jędraszek Dyrektor ds. Operacyjnych a.jedraszek@kratki.pl
Rafał Kalbarczyk Rafał Kalbarczyk Dyrektor produkcji r.kalbarczyk@kratki.pl
Jan Stępkowski Jan Stępkowski Zastępca Dyrektora ds. Operacyjnych j.stepkowski@kratki.pl

Sprzedaż detaliczna

tel. 48 340 10 00 48 389 99 00 fax. 48 380 14 44
Aneta Wosztyl Aneta Wosztyl Kierownik działu sprzedaży detalicznej a.wosztyl@kratki.pl
Anna Buzor Anna Buzor wew. 708 gg: GG 6029348 a.buzor@kratki.pl
Adam Cieślak Adam Cieślak wew. 710 gg: GG 49911822 a.cieslak@kratki.pl
Anna Figowicz Anna Figowicz wew. 767 gg: GG 33412576 a.figowicz@kratki.pl
Michał Malinowski Michał Malinowski wew. 704 gg: 58657582 m.malinowski@kratki.pl
Iwona Wieczorek Iwona Wieczorek wew. 703 gg: GG 47850504 i.wieczorek@kratki.pl
Marzena Morawska Marzena Morawska wew. 705 gg: GG 55108231 internet@kratki.pl
Piotr Kowal Piotr Kowal Koordynator działu instalacji p.kowal@kratki.pl
Tomasz Kuna Tomasz Kuna Specjalista ds. instalacji t.kuna@kratki.pl

Sprzedaż hurtowa

tel. 48 340 10 00 48 389 99 00 fax. 48 380 14 44
Uprzejmie prosimy o kontakt z Opiekunem przypisanym do Państwa Regionu:
  • Julita Popowicz - woj. pomorskie, łódzkie, podkarpackie
  • Marek Bukowski - woj. wielkopolskie, opolskie, lubelskie
  • Anna Błędowska - woj. lubuskie, małopolskie
  • Anita Molga - woj. dolnośląskie, śląskie
  • Iwona Zarychta - woj. mazowieckie, świętokrzyskie
  • Łukasz Brodowski - zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie
Małgorzata Hartmann Małgorzata Hartmann Kierownik działu sprzedaży hurtowej m.hartmann@kratki.pl
Julita Popowicz Julita Popowicz wew. 104 gg: GG 44103054 j.popowicz@kratki.pl
Iwona Zarychta Iwona Zarychta wew. 118 gg: GG 54032283 i.zarychta@kratki.pl
Łukasz Brodowski Łukasz Brodowski wew. 100 gg: GG 55837840 l.brodowski@kratki.pl
Marek Bukowski Marek Bukowski wew. 125 gg: GG 45824666 m.bukowski@kratki.pl
Anna Błędowska Anna Błędowska wew. 702 gg: GG 44618037 a.bledowska@kratki.pl
Anita Molga Anita Molga wew. 123 gg: GG 53021059 a.molga@kratki.pl
Łukasz Mika Łukasz Mika Doradca Klienta Kluczowego l.mika@kratki.pl

Eksport

tel. 48 340 10 00 48 389 99 00 fax. 48 380 14 44
Monika Hernik-Rzymczyk Monika Hernik-Rzymczyk Kierownik skype: monika.hernik.kratki j. angielski, j. francuski m.hernik@kratki.eu

Strefa 1

Albania, Algieria, Ameryka Północna (USA, Kanada, Saint-Pierre et Miquelon), Armenia, Azerbejdżan, Belgia, Białoruś, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Kazachstan, Kosowo, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Mołdawia, Norwegia, Portugalia, Rosja, Słowacja, Szwecja, Tunezja, Ukraina, Uzbekistan

Lucyna Sobstyl Lucyna Sobstyl wew. 137 skype: lucyna.sobstyl.kratki j. angielski l.sobstyl@kratki.eu
Weronika Pawelec Weronika Pawelec wew. 132 skype: weronika.kratki.eu j. angielski w.pawelec@kratki.eu
Jolanta Luty Jolanta Luty wew. 139 skype: jola.kratki.eu j. angielski, j. rosyjski j.luty@kratki.eu
Marta Simlat Marta Simlat wew. 133 skype: marta.simlat.kratki j. angielski m.simlat@kratki.eu
Dagmara Kalita-Gołąbek Dagmara Kalita-Gołąbek Kierownik skype: dagmara.kalita.kratki j. angielski d.kalita@kratki.eu

Strefa 2

Australia, Austria, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Egipt, Grecja, Gruzja, Irlandia, Islandia, Izrael, Jordania, Korea Pld, Liban, Malta, Maroko, Nambia, Niemcy, Nowa Zelandia, Palestyna, Rumunia, RPA, Serbia, Słowenia, Turcja, Węgry, Wlk. Brytania, Włochy

Paulina Wójtowicz Paulina Wójtowicz wew. 120 j. angielski p.wojtowicz@kratki.eu
Patryk Menert Patryk Menert wew. 119 skype: kratki.eu j. niemiecki p.menert@kratki.eu
Łukasz Skaliński Łukasz Skaliński wew. 138 skype: skalinski.kratki j. angielski l.skalinski@kratki.eu
Katarzyna Kaim Katarzyna Kaim wew. 129 gg: GG 51754042 k.kaim@kratki.eu

Administracja i Kadry

tel. 48 340 10 00 48 389 99 00 fax. 48 380 14 44
Barbara Koziej Barbara Koziej Specjalista ds. zatrudnienia i płac wew. 101 b.koziej@kratki.pl
Marzena Koziej Marzena Koziej Specjalista ds. zatrudnienia i płac wew. 101 m.koziej@kratki.pl
Julita Bukalska Julita Bukalska wew. 300 j.bukalska@kratki.pl

Projekty Unijne

tel. 48 340 10 00 48 389 99 00

Księgowość

tel. 48 340 10 00 48 389 99 00 fax. 48 380 14 44
Elżbieta Grzywacz Elżbieta Grzywacz Główny księgowy wew. 114 e.grzywacz@kratki.pl
Iwona Fijałkowska Iwona Fijałkowska Księgowa wew. 117 i.fijalkowska@kratki.pl
Anna Motyka Anna Motyka Księgowa wew. 718 ksiegowa@kratki.pl
Agnieszka Małaczek Agnieszka Małaczek Księgowa wew. 718 ksiegowa@kratki.pl
Anna Warchoł Anna Warchoł Księgowa wew. 117 ksiegowa@kratki.pl

Trade Marketing

tel. 48 340 10 00 48 389 99 00 fax. 48 380 14 44
Patrycja Sobień Patrycja Sobień Kierownik dz. Trade Marketingu marketing@kratki.pl
Izabela Kowalska Izabela Kowalska Specjalista ds. marketingu wew. 130 marketing@kratki.pl
Aneta Puk-Kilian Aneta Puk-Kilian Grafik wew. 145 marketing@kratki.pl
Przemysław Ochnia Przemysław Ochnia Grafik wew. 144 marketing@kratki.pl
Jakub Jaroszek Jakub Jaroszek Asystent dz. marketingu wew. 146 marketing@kratki.pl

Marketing Internetowy

tel. 48 340 10 00 48 389 99 00 fax. 48 380 14 44
Magdalena Gorczyca Magdalena Gorczyca Kierownik dz. Marketingu Internetowego web@kratki.pl
Katarzyna Kozera Katarzyna Kozera Kierownik działu sprzedaży internetowej k.kozera@kratki.pl
Marcin Brysiak Marcin Brysiak Ekspert ds. e-commerce marcin.brysiak@kratki.pl
Małgorzata Piotrowska Małgorzata Piotrowska Specjalista ds. marketingu internetowego wew. 142 web@kratki.pl
Grzegorz Makarewicz Grzegorz Makarewicz Specjalista ds. marketingu internetowego wew. 701 web@kratki.pl
Paweł Wojcieszczyk Paweł Wojcieszczyk Grafik wew. 141 web@kratki.pl
Marcin Machniewski Marcin Machniewski Grafik wew. 146 web@kratki.pl

Zaopatrzenie Logistyka
Wsparcie Sprzedaży

tel. 48 340 10 00 48 389 99 00 fax. 48 380 14 44
Agnieszka Grochowiecka Agnieszka Grochowiecka Kierownik ds. zaopatrzenia i planowania produkcji wew. 128 a.grochowiecka@kratki.pl
Katarzyna Grzybczyk Katarzyna Grzybczyk Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 202 k.grzybczyk@kratki.pl
Jakub Gwiazda Jakub Gwiazda Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 134 j.gwiazda@kratki.pl
Wojciech Korczak Wojciech Korczak Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 202 w.korczak@kratki.pl
Sylwia Głogowska Sylwia Głogowska Koordynator dz. wsparcia sprzedaży wew. 713 s.glogowska@kratki.pl
Małgorzata Tadzik Małgorzata Tadzik Specjalista ds. transportu międzynarodowego wew. 231 m.tadzik@kratki.pl
Łukasz Wieczorek Łukasz Wieczorek Specjalista ds. transportu międzynarodowego wew. 230 lukasz.wieczorek@kratki.pl
Andrzej Gul Andrzej Gul Koordynator magazynu wew. 121 a.gul@kratki.pl

Reklamacje

tel. 48 340 10 00 48 389 99 00 fax. 48 380 14 44
Agnieszka Smolińska Agnieszka Smolińska Koordynator działu reklamacji wew. 721 reklamacje@kratki.pl
Karolina Suchocka Karolina Suchocka Specjalista ds. reklamacji wew. 720 reklamacje@kratki.pl
Aneta Kałapska Aneta Kałapska Specjalista ds. reklamacji wew. 116 reklamacje@kratki.pl
Barbara Jędraszek Barbara Jędraszek Specjalista ds. reklamacji wew. 717 reklamacje@kratki.pl