Uwaga: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

x

Używamy informacji, zapisanych za pomocą plików cookies, w celu dostosowania naszych usług oraz treści zamieszczonych na stronie do indywidualnych potrzeb użytkowników i mierzenia ich zainteresowania. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmian ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że mogą być one zapisane w pamięci urządzenia. Wiecęj informacji na ten temat w naszej polityce prywatności.










Skontaktuj się z nami

48 340 10 00

Sprawdź przesyłkę

Kontakt


   

 

Wyświetl większą mapę
GPS N: 51°29'0" E: 21°7'34"
 
 
 

 

Dane firmy:

Kratki.pl Marek Bal
ul. W. Gombrowicza 4
26-660 Wsola/Jedlińsk
NIP: 796-115-80-07
REGON: 670814979

 

 

Salon wystawienniczy:

Wsola, ul. Warszawska 66

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek w godzinach 8:00 - 18:00
sobota w godzinach 8:00 - 15:00

Uwaga: w sobotę otwarty jest tylko Salon wystawienniczy

 

 

 

 

Współrzędne:   51.483352    21.126186  
    

Marek Bal
Właściciel
m.bal@kratki.pl

 

 

 

Zbigniew Gołembiecki
Dyrektor działu sprzedaży
z.golembiecki@kratki.pl
Zbigniew Jędraszek
Dyrektor techniczny

 

 

Dział sprzedaży detalicznej

tel. 48 340 10 00
fax. 48 370 14 44

 

Aneta Wosztyl
Kierownik działu sprzedaży detalicznej
a.wosztyl@kratki.pl

Anna Buzor
wew. 708
a.buzor@kratki.pl
Karolina Mrugalska
wew. 704
k.mrugalska@kratki.pl

Adam Cieślak
wew. 710
a.cieslak@kratki.pl

 

Paulina Wójtowicz
wew. 709
p.wojtowicz@kratki.pl
Iwona Wieczorek
wew. 703
i.wieczorek@kratki.pl
Piotr Kowal
p.kowal@kratki.pl

 

 

Obsługa sprzedaży internetowej (allegro, sklep)

tel. 48 340 10 00

 

Katarzyna Kozera
Kierownik działu sprzedaży internetowej
k.kozera@kratki.pl

Magdalena Gorczyca
wew. 706
m.gorczyca@kratki.pl
Grzegorz Makarewicz
wew. 701
g.makarewicz@kratki.pl
Hanna Cieślik-Maj
wew. 707
h.cieslik@kratki.pl

 

 

Dział sprzedaży hurtowej

tel. 48 384 44 88
fax. 48 384 44 88 wew. 106

 

Uprzejmie prosimy o kontakt z Opiekunem przypisanym do Państwa Regionu:

Julita Popowicz - woj. pomorskie, łódzkie, podkarpackie

Marek Bukowski - woj. wielkopolskie, opolskie, lubelskie

Anna Błędowska - woj. lubuskie, małopolskie

Iwona Zarychta - woj. dolnośląskie, śląskie

Justyna Miernecka - woj. mazowieckie, świętokrzyskie

Marzena Morawska - zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

 

Małgorzata Hartmann
Kierownik działu sprzedaży hurtowej
m.hartmann@kratki.pl
Julita Popowicz
wew. 104
j.popowicz@kratki.pl

Justyna Miernecka
wew. 118
j.miernecka@kratki.pl

Marzena Morawska
wew. 100
m.morawska@kratki.pl

 

Marek Bukowski
wew. 125
m.bukowski@kratki.pl
Anna Błędowska
wew. 702
a.bledowska@kratki.pl
Iwona Zarychta
wew. 123
i.zarychta@kratki.pl

Łukasz Mika
Mobilny Merchandiser
l.mika@kratki.pl
kom. 790 299 433

 

 

Dział eksportu

tel. 00 48 48 384 44 88
fax. 00 48 48 370 14 43

 

Monika Hernik-Rzymczyk
Kierownik działu eksportu
(j. francuski i j. angielski)
wew. 132
m.hernik@kratki.eu
Dagmara Kalita-Gołąbek
(j. angielski)
wew. 131
d.kalita@kratki.eu
Marta Simlat
(j. angielski)
wew. 133
m.simlat@kratki.eu
Jolanta Luty
(j. angielski i j. rosyjski)
wew. 139
j.luty@kratki.eu

 

Lidia Jusis
(j. włoski i j.angielski)
wew. 120
l.jusis@kratki.eu
Patryk Menert
(j. niemiecki)
wew. 119
p.menert@kratki.eu
Magdalena Michalska
(j. francuski)
wew. 137
m.michalska@kratki.eu

 

 

 

Administracja i Kadry
tel. 48 384 44 88
Projekty Unijne
tel. 48 384 44 88

 

Barbara Koziej
Specjalista ds. zatrudnienia i płac
wew. 101
b.koziej@kratki.pl
Marzena Koziej
Specjalista ds. zatrudnienia i płac
wew. 101
m.koziej@kratki.pl
Julita Bukalska
wew. 300
j.bukalska@kratki.pl

 

 

Księgowość

tel. 48 384 44 88
 

 
  Beata Kiljanek
Dyrektor finansowy
wew. 114
b.kiljanek@kratki.pl
Iwona Fijałkowska
Księgowa
wew. 117
i.fijalkowska@kratki.pl
Elżbieta Grzywacz
Główny księgowy
wew. 114
e.grzywacz@kratki.pl
 

 

 

Marketing

tel. 48 384 44 88
 

Patrycja Sobień
Kierownik działu marketingu
wew. 130
marketing@kratki.pl
Izabela Kowalska
Specjalista ds. marketingu
wew. 130
marketing@kratki.pl
Aneta Puk-Kilian
Grafik
wew. 135
marketing@kratki.pl
Małgorzata Piotrowska
Specjalista ds. marketingu
wew. 140
marketing@kratki.pl

 

 

 

Zaopatrzenie i logistyka

tel. 48 384 44 88

 

   

Agnieszka Grochowiecka

Kierownik ds. zaopatrzenia
i planowania produkcji

wew. 128
a.grochowiecka@kratki.pl

Katarzyna Grzybczyk

Specjalista
ds. zaopatrzenia i logistyki

wew. 202
k.grzybczyk@kratki.pl

Paweł Niedziela

Specjalista
ds. zaopatrzenia i logistyki

wew. 134
p.niedziela@kratki.pl

Andrzej Gul
Koordynator magazynu
wew. 121
a.gul@kratki.pl

 

 

Reklamacje
tel. 48 384 44 88
Kontrola Jakości
tel. 48 384 44 88

 

Aneta Zbiciak
Koordynator działu reklamacji

wew. 717
reklamacje@kratki.pl

Anna Gregorczyk
Specjalista ds. reklamacji

wew. 116
reklamacje@kratki.pl

Karolina Suchocka
Specjalista ds. reklamacji

wew. 720
reklamacje@kratki.pl

Tomasz Wosiak
Kontrola Jakości (FPC)
t.wosiak@kratki.pl

 


O Firmie

→Informacje

→Poradnik

→Moje Konto

         Zapisz się na Newsletter