Der Inhalt der Rezension wurde automatisch übersetzt. Originalinhalt anzeigen
Jestem bardzo zadowolona z całej procedury zamówienia oraz obsługi klienta. Zamówienie na wkład i biopaliwo do biokominka przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów. Obsługa była bardzo miła, pomocna i profesjonalna – chętnie odpowiadała na pytania i doradzała. Z pełnym przekonaniem mogę polecić każdemu.