Označení
SKU FALCON/W/BLACK
Specifikace
Jmenovitý výkon (kW) 10
Účinnost vytápění (%) 82
Energetická třída Energy card (UE) 2015/1186
váha (kg) 147
Splňuje požadavky
  • Soulad s BIMSCHV 2
  • Ekodesign
  • Určeno pro zotavení
Přepravné
Dostupnost 30 Dny implementace Ve výrobě
Očekávané datum doručení 02.04 - 03.04
Přepravné od 1 483,59 Kč
Nebo zaplatit přímo:
47 562,49 Kč
Cena zahrnuje DPH

Popis

 

Przestronna szyba frontowa w połączeniu z dużą komorą spalania w znaczący sposób wpływają na atrakcyjną wizję ognia.

Solidna nowoczesna klamka, ułatwia szczelne zamknięcie drzwiczek. Dzięki temu urządzenie doskonale sprawdzi się w domach z rekuperacją.

Praktyczna półka w górnej części pieca może stanowić miejsce na podgrzanie kubka z kawą lub herbatą. Z kolei postawienie w tym miejscu olejków eterycznych pozwoli uwolnić pełną gamę zapachu.

 

EKOLOGICZNE SPALANIE

Urządzenie spełnia wymagania Ekoprojektu oraz normy BImSchV 2, wyznaczającej maksymalną emisję CO.

 

MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE ENERGII

Efektywniejsze spalanie i dłuższe utrzymywanie temperatury następuje dzięki wyłożeniu komory spalania TERMOTEC, materiałem akumulującym ciepło, który podwyższa temperaturę w palenisku.

Dopalanie cząstek opału następuje dzięki systemowi dwóch deflektorów, które wydłużają drogę spalin. Proces ten podnosi również efektywność spalania oraz gwarantuje lepsze wykorzystanie energii, a tym samym minimalizuje emisję szkodliwych substancji do atmosfery.

Dostarczanie powietrza do wkładu odbywa się z zewnątrz, dzięki wbudowanemu króćcowi dolotu powietrza fi 100 mm. Sam dolot można podłączyć do pieca od tyłu lub od dołu. Jego regulacja odbywa się za pomocą przepustnicy ustawianej jednym regulatorem znajdującą się poniżej drzwiczek, co wyklucza błędy w niewłaściwym użytkowaniu. Cały mechanizm działa bardzo cicho i bezawaryjnie.

We wkładzie zastosowany jest potrójny system dopowietrzenia komory spalania. Powietrze pierwotne, ułatwiające rozpalanie drewna, dostarczane jest pod ruszt. Powietrze wtórne - zapewniające ekologiczne spalanie - dostarczane jest otworami w tylnej ścianie.

Dodatkowo piec posiada system czystej szyby (kurtyna powietrza), czyli powietrze dostarczane jest bezpośrednio na szybę poprzez system kanałów umieszczonych na bokach kominka. W ten sposób dostarczany jest tlen do górnej części komory spalania, w której następuje dopalanie gazów powstałych w procesie spalania drewna, co dodatkowo ogranicza emisję szkodliwego CO do atmosfery.

 

BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

FALCON W wyposażony jest w ceramikę żaroodporną wytrzymująca temperaturę do 660°C. Oferowane przez Nas szkło posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa.

Korpus i front wkładu są odporne na działanie wysokich temperatur dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej stali. Zapewnia to stabilność całej konstrukcji.

Doskonała szczelność urządzenia zapewniona jest, dzięki solidnym spawom wykonanym w osłonie gazu szlachetnego. Elementy stalowe wycinane laserowo przy pomocy nowoczesnych urządzeń, a następnie wyginane na giętarkach CNC.

 

WYGODNE UŻYTKOWANIE

W piecu zastosowano specjalnie profilowaną płytę dolną wykonaną z materiału TERMOTEC, która obniża palenisko, dzięki temu komora spalania jest głębsza i mieści w sobie większą ilość drewna.

Piec można z łatwością utrzymać w czystości dzięki wyjmowanemu rusztowi i pojemnikowi, w którym gromadzi się popiół.

Przeszklenie wkładu pozostaje czyste dzięki zastosowanemu w nim systemowi czystej szyby. Kurtyna powietrzna odgradza szybę od paleniska. Dzięki czemu nie brudzi się.

FALCON W ma możliwość zamontowania wylotu spalin zarówno od góry, jak i z tyłu urządzenia, co ułatwia jego instalację.

Pod paleniskiem znajduje się dodatkowa zamykana komora, w której ukryty jest system podłączenia dolotu. Otwieranie drzwiczek oparte jest o system klik-klak, który nie wymaga dodatkowego uchwytu.

Technická data

Obecné údaje
Jmenovitý výkon (kW)10
Typ přední částiOcelové čelo s keramickým sklem
Průměr výstupu spalin (mm)150
Systém otevírání dveříVlevo, odjet
Rozsah topného výkonu (kW)8.0 - 13.0
BarvaČerná
Vlastní uzavřeníNe
Barva obloženíČerná
Teplota výfukových plynů (℃)215
Účinnost vytápění (%)82
Fyzikální parametry
váha (kg)147
Šířka (cm)56.3
Výška (cm)124.3
Hloubka (cm)45.2
Certifikace / dodržování předpisů
Splňuje požadavkySoulad s BIMSCHV 2, Ekodesign, Určeno pro zotavení
Energetická účinnost
Energetická třídaA+
Index energetické účinnosti (EEI)108
Další informace
EAN5902539540789
Konstrukční prvkyPříjem vzduchu, Ashpan, Načítání spalovací komory

Hodnocení zákazníků

Staňte se prvním recenzentem produktu

Záruka a výnosy

Záruka

Všechny jsou k dispozici na www.kratki.com výrobky jsou zbrusu nové, bez jakýchkoliv fyzických nebo právních vad. Producent poskytuje záruku 2 roky od okamžiku nákupu krbové mřížky.

Se vrací

Zákazník, že spotřebitel, který uzavřel kupní smlouvy může odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů bez udání důvodu. Lhůty běží na odstoupení od kupní smlouvy počíná běžet v okamžiku získání zboží zákazníkem nebo třetí osobou podle svého výběru, jiné však odlišný od dopravce. Reprezentace může být podána ve formě, jehož vzor byl publikován Prodávajícím v internetovém obchodě webové stránky.

Přihlaste se k
odběru zpravodaje „Kratki“

Přihlaste se k našemu newsletteru a dostávejte exkluzivní novinky, atraktivní nabídky a cenné informace přímo do své e-mailové schránky!

Newsletter background image

Metody přepravy

Platební metody

Copyright © 2023 kratki.com Wszelkie prawa zastrzeżone