With the end of the Brexit transition period, from 1 January 2021, for orders to the UK exceeding £135, VAT tax and duty (if required by UK regulations) will be collected at the point of import. Couriers may collect the amount due on behalf of HMRC and charge you an admin additional fee.

Jakich talentów szukamy?

Naszą dewizą jest hasło “Sukcesem firmy są ludzie”, dlatego szukamy i inwestujemy w pracowników, którzy swoim zaangażowaniem przyczyniają się do umocnienia pozycji naszej Firmy. Chcemy mieć pewność, że wszyscy dobrze czują się w pracy, dzięki czemu tworzymy zgrany zespół. Jak aplikować? Jeżeli jesteś zainteresowana/-y aplikacją na któreś z poniższych stanowisk, wypełnij formularz i wyślij swoje CV Wybranym kandydatom oferujemy: pracę w nowoczesnej, otwartej na innowacje firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do uzyskanych wyników pracy, pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.

  • Doświadczonych specjalistów

    Doświadczonych specjalistów

    KRATKI to nowoczesna firma z 25-to letnim doświadczeniem. Nasze kominki otwierają przed użytkownikami nowe możliwości dzięki połączeniu komponentów najwyższej jakości z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Stale szukamy nowych talentów i ciekawych osobowości. U nas każdy ma co robić. Jeżeli cenicie twórcza atmosferę pracy, macie głowę pełną pomysłów, stawiacie na ciągły rozwój i chcecie zmieniać świat to idealne miejsce i właściwy moment aby dołączyć do naszego zespołu i kreować swoją zawodową przyszłość.

  • Pracowników produkcji

    Pracowników produkcji

    Rekrutując pracowników produkcji przykładamy ogromne znaczenie do tego, kim jest przyszły pracownik, w szczególności czy cechuje go pracowitość, uczciwość, lojalność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Chęć do pracy, sprawność manualna, stosowanie do instrukcji i procedur, a także umiejętność szybkiego wdrażania się w nowe obowiązki, samodzielność, dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi pracownikami to katalog umiejętności na jakie zwracamy uwagę przy wyborze pracowników liniowych.

  • Pracowników działu sprzedaży

    Pracowników działu sprzedaży

    W firmie KRATKI sprzedaż jest kluczową składową działalności. Efektywne funkcjonalnie działów sprzedaży krajowej i eksportowej ma decydujące znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa. Oczekiwania jakie obecnie stawiamy przed profesjonalnym przedstawicielem handlowym są wysokie i wymagające od niego wiele pracy i ciągłego uczenia się i zdobywania nowych umiejętności. Uważamy, że takie podejście do wykonywanej pracy pozwala stworzyć długofalową współpracę, zapewniając klientowi i firmie korzyści i satysfakcję ze współpracy oraz budować tzw. aktywną lojalność klienta.

Co oferujemy?

  • Teaser image
  • Rozwijamy pracowników

    KRATKI.PL to nowoczesna firma, która angażuje się w rozwój pracowników. Rozwijamy pracowników w ramach ścieżek rozwojowych uwzględniających zarówno potrzeby rozwoju stanowiskowego jak i kompetencje pracowników. Corocznie inwestujemy w szkolenia i kursy, konferencje w oparciu o utworzony plan szkoleń. Plany indywidualnego rozwoju pracownicy uzgadniają ze swoim bezpośrednim przełożonym a kwalifikacje podnoszą poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych oraz uczestnicząc w szkoleniach organizowanych w firmie.

  • Awanse wewnętrzne

    W firmie KRATKI.PL wszystkie procesy rekrutacyjne są komunikowane wewnątrz organizacji. Ogłoszenia na temat nowych rekrutacji zamieszczane są w sieci i rozsyłane mailem. Wieści szybko rozchodzą się po firmie i każdy kto chce może wziąć udział w procesie. Taka komunikacja przekłada się na awanse wewnętrzne na każdym poziomie stanowisk.

  • Staże i praktyki

    Doskonała formą zdobycia doświadczenia zawodowego są praktyki i staże. Od kilku lat współpracujemy z Powiatowym Urzędem Pracy korzystając z oferty stażowej skierowanej do różnych grup wiekowych. W ten sposób wielu absolwentów zdobywało u nas swoje pierwsze doświadczenia zawodowe, jak również odkrywało pomysł na swoją drogę zawodową.

Aktualne oferty pracy

Zapoznaj się z listą aktualnie prowadzonych postępowań rekrutacyjnych i dołącz do naszego zespołu już dziś.

    • Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim lub włoskim - Wsola

      Szczegóły oferty:

      • Wsola (pow. radomski), mazowieckie
      • umowa o pracę
      • pełny etat
      • specjalista (mid / regular)
      • praca stacjonarna
      • praca od zaraz

      Twój zakres obowiązków

      • Bieżąca obsługa klientów: Jesteś pierwszym punktem kontaktu dla naszych klientów, zarówno indywidualnych jak i biznesowych. Twoje zadanie to nie tylko sprzedaż, ale przede wszystkim budowanie długotrwałych relacji.
      • Przygotowanie ofert: Twój analityczny umysł będzie wykorzystywany do kreowania ofert, które idealnie odpowiadają potrzebom naszych klientów.
      • Koordynacja realizacji zamówień: Działaj jak prawdziwy lider, dbając o to, aby każde zamówienie zostało zrealizowane na czas i z najwyższą starannością.
      • Doradztwo produktowe: Pomagaj klientom w wyborze najlepszych rozwiązań, dzięki Twojej głębokiej znajomości oferowanych produktów.

      Nasze wymagania

      • Biegła znajomość języka włoskiego lub niemieckiego (znajomość drugiego języka obcego będzie dużym atutem).
      • Orientacja na wynik i umiejętność efektywnej komunikacji.
      • Samodzielność i doskonała organizacja pracy: Cenimy sobie pracowników, którzy mogą samodzielnie zarządzać swoimi zadaniami, a zarazem cieszą się współpracą w zespole.

      To oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie: Nasz system wynagrodzeń jest przejrzysty i premiuje najlepsze wyniki.
      • Możliwości rozwoju zawodowego: Oferujemy szereg szkoleń i kursów, które pomogą Ci rosnąć w siłę w naszej firmie.
      • Wsparcie zespołu: Pracuj w otoczeniu, które wspiera i motywuje na każdym kroku.
      • Pracę stacjonarną w przyjaznych warunkach: Nasze biuro to miejsce, gdzie każdy czuje się jak w domu.

      Zainteresowany?

    • Sprzedawca w Salonie Kominkowym - Koszalin

      • Miejsce zatrudnienia: Koszalin
      • kontrakt b2b
      • Tryb wypłaty: miesięczna

      • Realizacja celów sprzedażowych.
      • Kompleksowa obsługa klienta, doradztwo oraz wycena.
      • Utrzymanie wysokich standardów obsługi.
      • Opieka nad salonem sprzedaży.
      • Dbanie o wizerunek Marki.

      • Doświadczenie w sprzedaży.
      • Zdolności słuchania i rozumienia potrzeb klienta.
      • Kreatywność, komunikatywność i pewność siebie, które ułatwią Ci kontakt z klientem.
      • Prawo jazdy kat B.

      Mile widziane

      • Doświadczenie w branży kominkowej.

      • Wynagrodzenie 5000 netto plus premia.
      • Niezbędne narzędzia do realizowania powierzonych zadań.
      • Pracę w stale rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją na rynku.
      • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

    • Specjalista ds. kontroli jakości - Wsola

      • Weryfikowanie poprawności komponentów na liniach produkcyjnych;
      • Nadzór nad poprawnym wypełnianiem raportów produkcyjnych;
      • Sprawdzanie czystości linii z punktu widzenia standardów;
      • Szkolenie pracowników ze standardów jakościowych oraz wymagań dotyczących stanowisk pracy;
      • Próbkowanie produkcji, zwalnianie wyrobów gotowych zgodnie z wymogami klienta; Ewidencja prac spawalniczych na produkcji;
      • Nadzór nad dokumentacją techniczno jakościową związana z procesem montażu/spawania/ malowania/uzbrojenia produktu;
      • Wsparcie liderów linii przy podejmowaniu decyzji jakościowych;
      • Aktualizacja statusów w systemie;
      • Zwalnianie produktu gotowego;
      • Zatrzymywanie i wznawianie produkcji;

      • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
      • Biegłość w posługiwaniu się pakietem MS Office w szczególności Excel;
      • Znajomość rysunku technicznego.

      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
      • Możliwość udziału w interesujących projektach;
      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
      • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.

Nie znalazłeś oferty odpowiadającej twoim preferencjom?

Widzisz się w naszej firmie? Jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu? Nie czekaj, prześlij CV już dziś, a nasz dział HR z pewnością weźmie pod uwagę twoją aplikację.
Napisz na adres: [email protected]