Pokrywa betonowa górna do Kozy AB S2 Kolor NERO (nr 8)
Tehnični podatki
| Vrsta plina | G30/37MBAR |
|---|
| Teža (kg) | 23.5 |
|---|
Mnenja strank
Shranite ocene
- N *****M ******Names are generated randomly due to personal data protection.Potwierdzony zakup (eKomi)
Delo na področju spletnega oglaševanja.
Vsebina ocene je bila samodejno prevedena. Pokaži izvirno vsebinoPopracujcie nad reklamą w internecie.
- E *********B *********Names are generated randomly due to personal data protection.Potwierdzony zakup (eKomi)
OK SUPER
- P *****C **********Names are generated randomly due to personal data protection.Potwierdzony zakup (eKomi)
Brez pripomb.
Vsebina ocene je bila samodejno prevedena. Pokaži izvirno vsebinoBrak uwag.
- L *******C ***********Names are generated randomly due to personal data protection.Potwierdzony zakup (eKomi)
Priporočam izdelke podjetja kratki. So zelo dobre kakovosti in ponosno iz Poljske. Enkrat sem imel stik s podjetjem in bilo je odlično. Niso oleagirali stranke, ampak so mi ustregli in brez odpora zamenjali obrabljen element v okviru garancije. Držite se ga. Imam kamin Blanka 12kW in štedilnik K-10 in sem mega zadovoljen. Za dom bi vsakomur priporočil najmanj K-10 zame štedilnik ali če želite kozo plus cevi. Ko bo svet "vrelo", bom imel na čem kuhati papu in toplota bo na voljo. Izdelek "must have" je vreden vsakega centa. Bravo team grids bravo g. Mark!!! Krajanom želim vse najboljše in samo uspešne izdelke.
P.S.
Mogoče bo nekega dne na voljo kuhalnik s pečico, da bo mogoče peči kruh.
Lep pozdrav,
Jacek iz PiasecznaVsebina ocene je bila samodejno prevedena. Pokaži izvirno vsebinoPolecam produkty z firmy kratki. Są bardzo dobrej jakości i co dumnie można powiedzieć, że z Polski. Kiedyś miałem kontakt z firmą i było super. Nie olewają klienta obsłużyli mnie i bez żadnego oporu wymienili zużyty element na gwarancji. Tak trzymać. Mam kominek Blanka 12kW i piec K-10 i jestem mega zadowolony. Do domu polecam każdemu minimum K-10 dla mnie pieco-kuchnię albo jak kto woli kozę plus fajerki. Jak będzie "gotowało się" na świecie to będę miał na czym papu ugotować i ciepło będzie. Produkt "must have" wart każdej złotówki. Brawo team kratki brawo Panie Marku!!! Życzę ludziom z kratek wszystkiego dobrego i samych udanych produktów. P.S. Moźe kiedyś będzie jakaś pieco-kuchnia z piekarnikiem żeby chlebek można było upiec. Serdecznie pozdrawiam, Jacek z Piaseczna
- I *******C ******Names are generated randomly due to personal data protection.Potwierdzony zakup (eKomi)
Polecam.
Vsebina ocene je bila samodejno prevedena. Pokaži izvirno vsebinoPolecam.


