Обозначения
Sku DELTA/600/L/AR/KAM/POM
Спецификация
Вес (кг) 12.22
Соответствует требованиям Тув
Доставка
Наличие 2 Дни реализации
Ожидаемая дата доставки 28.02 - 29.02
Или оплатить напрямую:
413,16 $
Цена включает в себя НДС

Описание

Biokominek narożny lewostronny Delta to nowoczesne urządzenie, w którym palisz ekologicznym płynem. Nie wymaga podpięcia do komina. Świetnie sprawdzi się w otwartych przestrzeniach, gdzie powieszenie go na rogu pozwoli cieszyć się wizją ognia z dwóch stron. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach łączonych. Biokominek Delta narożn wystepuje w różnych długościach oraz w wersji z przeszkleniem lub bez, dlatego pasuje zarówno do małych jak i dużych wnętrz.

ZALETY

Dwustronna wizja ognia dzięki narożnemu kształtowi.

W biokominku pali się biopaliwem, którym napełnia się pojemnik umieszczony w biokominku, odpala zapalarką i od razu można cieszyć się ogniem.

Podczas palenia podnosi temperaturę w pomieszczeniu o około 2-3 stopnie - idealne na chłodniejsze wieczory.

Jest bezdymny - podczas palenia nie wydziela dymu oraz żadnych szkodliwych substancji, a jedynie parę wodną i dwutlenek węgla w niewielkich ilościach jakie sami wydychamy, więc jest całkowicie przyjazny dla otoczenia.

Model do zabudowy lub powieszenia na ścianie.

Farba odporna na wysokie temperatury.

Kolor czarny, malowany proszkowo.

Matowe wykończenie z jednolitą strukturą, pozwala na łatwe użytkowanie i proste utrzymanie w czystości.

Jedna linia ognia bez przerw - optycznie zwiększa wielkość ognia podczas palenia.

Wyposażony w jeden bezpieczny biopojemnik z biowkładką, która zabezpiecza przed wylaniem się paliwa.

Pojemność biowkładki 0,5 l .

Posiada certyfikat bezpieczeństwa TÜV Rheinnland Polska

Możliwość wygaszenia w dowolnym momencie za pomocą dołączonego uchwytu.

Miejsce do ułożenia elementów dekoracyjnych, np. kamieni, kryształków lub drewienek.

 

ZESTAW ZAWIERA

Biokominek Delta narożny.

Biopojemniki z regulacją wysokości płomienia.

Zasuwka do wygaszenia i regulacji wysokości ognia.

Komplet elementów do montażu.

Instrukcja obsługi.

Białe kamienie ozdobne 1 kg.

Lejek do nalewania biopaliwa.

Kapelutek do nalewania olejków do aromaterapii.

Olejek do aromaterapii.

 

NATURALNE CIEPŁO

Biokominek podnosi temperaturę nawet do kilku stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Wytwarzane ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia, dzięki czemu podczas palenia biokominek może stanowić alternatywne źródło dogrzewania.  Podczas palenia oddaje do pomieszczenia ciepło o mocy, którą można porównać do małego grzejnika.

Biokominek Delta na biopaliwo nie wymaga przewodu kominowego, ponieważ w wyniku spalania bioetanolu nie powstają żadne toksyczne substancje.

WYGODNE UŻYTKOWANIE

Biokominek Delta nie wymaga składania. Wystarczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Możliwa jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie.

AŻ DWIE MOŻLIWOŚCI MONTAŻU

Delta narożna to biokominek naścienny. Ma dwie możliwości montażu - można zawiesić go na ścianie przy użyciu kołków montażowych (znajdują się w komplecie) lub montując w indywidualnej zabudowie lub wnęce w ścianie.

ZAPEWNIONA JAKOŚĆ

Biokominek Delta wykonany jest z wysokiej jakości stali, malowanej farbą odporną na wysokie temperatury, tak aby nie powodować odbarwień podczas palenia ognia. Otrzymujesz pewność, że jego kolor i jakość będą trwałe na lata.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

Proces produkcji biokominków monitorowany jest przez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV. Pojemnik z certyfikatem TÜV posiada dodatkową specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Posiada również wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa. Wkład chłonny umieszczony w środku pojemnika zmniejsza zużycie paliwa oraz zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia. 

OCHRONNE PRZESZKLENIE

Biokominek Delta występuje również w wersji z przeszkleniem. Model z ochronną szybą dostępny jest na naszym sklepie. Samo przeszklenie również można dokupić na naszym sklepie w kategorii akcesoria.

Przeszklenie biokominka Delta wykonane jest z hartowanego szkła. Przeszklenie do biokominka narożnego ogranicza bezpośredni dostęp do ognia, dlatego wybierając model z szybą, zwiększa się bezpieczeństwo jego użytkowania, w szczególności w przypadku najmłodszych członków rodziny oraz domowych zwierząt. Dzięki umieszczeniu szyb w prowadnicach w łatwy sposób można ją wyjąć i w razie potrzeby czyścić.

IDEALNY DO AROMATERAPII

W biokominku Delta możesz zastosować aromaterapię. Aromaterapia wypełni pomieszczenie pięknym zapachem - wystarczy kilka kropel wlać do pojemniczka, ustawić blisko płomienia. Pod wpływem temperatury olejek zaczyna wydzielać zapach. Olejki wpływają pozytywnie na nasz nastrój, a dodatkowo nawilżają powietrze w pomieszczeniu.

Bogatą ofertę olejków i miseczkę znajdziesz w akcesoriach do biokominów na naszym sklepie.

ELEGANCKIE DODATKI DEKORACYJNE

Biokominek Delta posiada miejsce do ułożenia pięknych dodatków dekoracyjnych. Można ułożyć je wokół paleniska. W naszej szerokiej ofercie elementów dekoracyjnych znajdują się kamienie w różnych kolorach, kryształy, kora, drewienka ceramiczne i wiele innych, ciekawych ozdób, które urozmaicą wnętrze.

BIOPALIWO DO BIOKOMINKA

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę wysokojakościowego biopaliwa do stosowania w biokominkach. Paliwo może być bezzapachowe lub o pięknym zapachu, który wypełnia pomieszczenie podczas spalania.

Nasze biopaliwo BIO-DECO to bioetanol, który jest przeznaczony do palenia w biokominku. Wlewa się je do pojemnika. Podczas spalania wypala się do końca. Kolejną dawkę należy uzupełnić po wychłodzeniu pojemnika. 1 litr biopaliwa spala się przez 2-5 godzin - w zależności od wielkości płomienia

Технические данные

Общие данные
ЦветЧерный
Pojemność biowkładki0,5
Физические параметры
Вес (кг)12.22
Ширина (см)60
Высота (см)48
Глубина (см)28
Сертификация / соответствие
Соответствует требованиямТув
Дополнительная информация
EAN5903751027300

Отзывы клиентов

Оставьте отзыв первым

Гарантия и возврат

Гарантия

Все продукты, доступные на сайте www.kratki.com, являются совершенно новыми, не имеют физических или юридических дефектов и были законно представлены на международном рынке. Производитель предоставляет 2-летнюю гарантию с момента покупки биокамина для его надежной работы. Покупатель биокамина должен прочитать руководство по эксплуатации и монтажу.

Возврат

Клиент, являющийся Потребителем, заключивший Договор купли-продажи, может расторгнуть его в течение 14 дней без объяснения причин. Срок расторжения Договора купли-продажи начинается с момента приобретения Товара Покупателем или третьим лицом по своему выбору, но не перевозчиком. Заявления могут быть представлены в форме, шаблон которой был опубликован Продавцом на веб-сайте Интернет-магазина.

Подпишитесь на рассылку
новостей "Кратки"

Присоединяйтесь к нашей рассылке и получайте эксклюзивные обновления, привлекательные предложения и ценную информацию прямо в свой почтовый ящик!

Newsletter background image

Методы доставки

Способы оплаты

Copyright © 2023 kratki.com Wszelkie prawa zastrzeżone