Termotec Picard podstawa tył ;element do: PICARD;PICARD/V2;TARGA;TARGA/BLACK
Műszaki adatok
| Gáztípus | G30/37MBAR |
|---|
| EAN | 5903751049630 |
|---|
Dokumentáció
Vásárlói vélemények
Store reviews
- G *******P ***************A nevek a személyes adatok védelme érdekében véletlenszerűen jönnek létre.Potwierdzony zakup (eKomi)
Eddig minden nagyszerű!
A felülvizsgálat tartalmát automatikusan lefordították. Eredeti tartalom megjelenítéseJak na razie wszystko super!
- D *******H *******A nevek a személyes adatok védelme érdekében véletlenszerűen jönnek létre.Potwierdzony zakup (eKomi)
A kratki cég termékeit ajánlom. Nagyon jó minőségűek és büszkén Lengyelországból származnak. Egyszer már kapcsolatba kerültem a céggel és nagyszerű volt. Nem oleaginálták a vevőt, kiszolgáltak, és az elhasználódott elemet garanciálisan, ellenállás nélkül kicserélték. Csak így tovább. Van egy Blanka 12kW-os kandallóm és egy K-10-es tűzhelyem és mega elégedett vagyok. Otthonra ajánlom mindenkinek minimum egy K-10 nekem egy tűzhelyet vagy ha úgy tetszik egy kecske plusz csöveket. Ha "felforr a világ" lesz mire papucsot főzni és a hő is meglesz. Egy "must have" termék ami minden pénzt megér. Bravo team grids bravo Mr Mark!!!! A kratki embereinek minden jót és csak sikeres termékeket kívánok.
P.S.
Talán egyszer lesz egy sütővel ellátott tűzhely, hogy kenyeret lehessen sütni.
Üdvözlettel,
Jacek PiasecznóbólA felülvizsgálat tartalmát automatikusan lefordították. Eredeti tartalom megjelenítésePolecam produkty z firmy kratki. Są bardzo dobrej jakości i co dumnie można powiedzieć, że z Polski. Kiedyś miałem kontakt z firmą i było super. Nie olewają klienta obsłużyli mnie i bez żadnego oporu wymienili zużyty element na gwarancji. Tak trzymać. Mam kominek Blanka 12kW i piec K-10 i jestem mega zadowolony. Do domu polecam każdemu minimum K-10 dla mnie pieco-kuchnię albo jak kto woli kozę plus fajerki. Jak będzie "gotowało się" na świecie to będę miał na czym papu ugotować i ciepło będzie. Produkt "must have" wart każdej złotówki. Brawo team kratki brawo Panie Marku!!! Życzę ludziom z kratek wszystkiego dobrego i samych udanych produktów. P.S. Moźe kiedyś będzie jakaś pieco-kuchnia z piekarnikiem żeby chlebek można było upiec. Serdecznie pozdrawiam, Jacek z Piaseczna
- H *****N **********A nevek a személyes adatok védelme érdekében véletlenszerűen jönnek létre.Potwierdzony zakup (eKomi)
tak
- N *****E ***********A nevek a személyes adatok védelme érdekében véletlenszerűen jönnek létre.Potwierdzony zakup (eKomi)
Minden rendben
A felülvizsgálat tartalmát automatikusan lefordították. Eredeti tartalom megjelenítéseWszystko dobrze
- F **********O ************A nevek a személyes adatok védelme érdekében véletlenszerűen jönnek létre.Potwierdzony zakup (eKomi)
Gyors és szakszerű tájékoztatás arról, hogy hol találja meg a Koza K9 tűzhelyhez keresett alkatrészt.
A felülvizsgálat tartalmát automatikusan lefordították. Eredeti tartalom megjelenítéseSzybka i fachowa informacja gdzie znaleźć poszukiwaną część do pieca typu Koza K9.


