pobierz pliki 3D

Strefa architekta

Projektowanie z nami to czysta przyjemność!

Zapraszamy Cię do biblioteki modeli naszych kominków.
Znajdziesz tam formaty najczęściej używane przez projektantów (3ds; dwg; obj; biblioteki Palette Cad).

biblioteka plików 3D

Służymy Ci również pomocą we wszystkich sprawach technicznych związanych z bezpieczną zabudową kominka.

skontaktuj się z nami

Lubimy pracować z architektami, gdyż wiemy doskonale, że świetnej jakości produkt w połączeniu z trafnym projektem architektonicznym to recepta na zadowolenie Klienta!

Produkty na zamówienie

Jesteśmy otwarci na Wasze indywidualne pomysły i aranżacje, dlatego oferujemy biokominki i kratki według indywidualnego projektu. Taki produkt powstaje na podstawie wytycznych Klienta i dzięki temu spełnia wszystkie jego wymagania.

zapytaj o produkt

Pomysły na aranżacje

Zobacz gotowe realizacje z wykorzystaniem naszych kominków. Mamy nadzieję, że Cię zainspirujemy!

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego bloga, gdzie znajdziesz wiele ciekawych artykułów edukacyjno-informacyjnych.

galeria inspiracji

porady | blog.kratki.com
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kratki.pl Marek Bal z siedzibą we Wsoli, ul. W. Gombrowicza 4, 26-660 Jedlińsk w celach marketingowych na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 wchodzącego w życie od 25.05.2018 roku oraz w ustawie z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2004 r. nr 171, poz. 1800, z późn. zm.). Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz, że zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Administratorem danych osobowych jest firma Kratki.pl Marek Bal według zasad i w zgodzie z zasadami określonymi w Polityce prywatności.