Wkład solidnie i estetycznie wykonany . Przyjemnie działa otwieranie i domykanie drzwi Montaż i poziomowanie ułatwiają wykręcane stopki .Duża szyba w tym wariancie rogowa daje ładny obraz paleniska i nadaje klimat pomieszczeniu . Dodatkowo warto zastosować dłuższą rurę wylotową do komina z radiatorem by jeszcze więcej odzyskać ciepłą. Dobry patent z regulacja dolotu powietrza pod szybą co reguluję moc spalania. Oczywiście eksploatacja właściwa w dłuższym czasie da obraz pełnych możliwości. Ogólnie uważam że zakup z racji deklarowanych parametrów i wizualnej oceny na chwilę obecną trafny .
Kratki Floki M to nowoczesny i elegancki wkład, który świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Duża szyba pięknie eksponuje ogień, a dzięki systemowi czystej szyby dłużej pozostaje przejrzysta. Kominek jest solidnie wykonany, łatwy w obsłudze i utrzymaniu czystości. Daje dużo ciepła, a jednocześnie jest oszczędny i spełnia wymagania Ekoprojektu. To połączenie dobrego designu, funkcjonalności i jakości – zdecydowanie wart polecenia.
Kominek prezentuje się świetnie! Bardzo nowocześnie wygląda. Wykonanie też na wysokim poziomie, porządna polska robota. Podoba mi się bardzo "prawie bezramowa", duża szyba. Mieszczą się w nim (wersja M) na prawdę duże polana. Dokupiłem jeszcze maskownicę frontową i czarne wnętrze - jest super. Bardzo dobra obsługa klienta. Wszystko super wyjaśnione, dobrane płyty obudowy, kleje itd. Firma super, nie przesadzam. Polecam!
Kominek prezentuje się świetnie! Bardzo nowocześnie wygląda. Wykonanie też na wysokim poziomie, porządna polska robota. Podoba mi się bardzo "prawie bezramowa", duża szyba. Mieszczą się w nim (wersja M) na prawdę duże polana. Dokupiłem jeszcze maskownicę frontową i czarne wnętrze - jest super. Bardzo dobra obsługa klienta. Wszystko super wyjaśnione, dobrane płyty obudowy, kleje itd. Firma super, nie przesadzam. Polecam!
Świetna firma z szybką dostawą i doskonałym doradztwem. Pan P. Menert opiekował się mną kompetentnie przez cały czas i był zawsze dostępny. Sam produkt jest również wysokiej jakości i może być używany w Niemczech bez żadnych problemów.
Tolles Unternehmen mit schneller Lieferung und hervorragender Beratung. Herr P. Menert hat mich durchgehend kompetent betreut und war jederzeit erreichbar. Auch das Produkt selbst ist von hoher Qualität und konnte in Deutschland problemlos in Betrieb genommen werden.
Jeszcze nie został zamontowany, dostawa przed terminem, zabezpieczony jak chińska porcelana Po rozpakowaniu wygląda jak Bugatti W czarnym macie, solidny I widać każdy detal dopracowany I mam nadzieję że będzie dobrze się prezentował w zabudowie.
Jeszcze nie został zamontowany, dostawa przed terminem, zabezpieczony jak chińska porcelana Po rozpakowaniu wygląda jak Bugatti W czarnym macie, solidny I widać każdy detal dopracowany I mam nadzieję że będzie dobrze się prezentował w zabudowie.
Produkt solidny i wygląda dobrze jakościowo. Narazie trudno mi ocenić jak działa bo jest w trakcie montażu ale zapowiada się dobrze 👍
Produkt solidny i wygląda dobrze jakościowo. Narazie trudno mi ocenić jak działa bo jest w trakcie montażu ale zapowiada się dobrze 👍
Świetny, mały, pięknie się prezentuje , mam nadzieję że będzie grzał wystarczajaco :)
Szybka realizacja zamóienia, Polecam
Świetny, mały, pięknie się prezentuje , mam nadzieję że będzie grzał wystarczajaco :) Szybka realizacja zamóienia, Polecam
Osobiście współpracowałem z firmą Kratki i widziałem produkcję uważam że jakość i wzory wkładów są dobre i na czasie
Kominek spełnia moje wymagania. Jakoś wykonania na bardzo wysokim poziomie. Duże walory estetyczne.
Bardzo szybka dostawa, towar dobrze zabezpieczony, sprzedawca godny polecenia. Pozdrawiam !