Podoba sie mi kontakt zarowno w salonie jak i przez internet. Poprzez email dostalem pomoc, jakiej potrzebowalem (informacje dot podlaczenia kominka).
Niestety, dokumentacja kominka malo pomocna - zadnego slowa o podlaczeniu zasilania powietrzem z czerpni, ani o potrzebnych czesciach/przejsciowkach.
Do ulepszenia dokumentacja, bo bez pomocy doradcy, mialbym duzy problem i kupowalbym czesci w ciemno.
Podoba sie mi kontakt zarowno w salonie jak i przez internet. Poprzez email dostalem pomoc, jakiej potrzebowalem (informacje dot podlaczenia kominka). Niestety, dokumentacja kominka malo pomocna - zadnego slowa o podlaczeniu zasilania powietrzem z czerpni, ani o potrzebnych czesciach/przejsciowkach. Do ulepszenia dokumentacja, bo bez pomocy doradcy, mialbym duzy problem i kupowalbym czesci w ciemno.
Rama nie jest naprawdę stabilna (prawdopodobnie została wygięta z powodu złej wysyłki lub nieodpowiedniego opakowania), więc klipsy mocujące są wygięte i nie utrzymują już siatki. Szkoda, bo poza tym to dobry pomysł.
Der Rahmen ist nicht wirklich stabil ( kam verbogen wahrscheinlich durch den schlechten Versand oder unzureichende Verpackung ) somit sind die Halteklammern verbogen und halten das Gitter nicht mehr. Schade ansonsten eine gute Idee.
Kratka jest ładna i taka jaką zamówiłem .Kupowałem 3 kratki dostawa podczas zakupu 2 dni po zapłacie jedna wielka ściema dostawa za 2 tygodnie bo jednej sztuki nie mieli fizycznie.
Kratka jest ładna i taka jaką zamówiłem .Kupowałem 3 kratki dostawa podczas zakupu 2 dni po zapłacie jedna wielka ściema dostawa za 2 tygodnie bo jednej sztuki nie mieli fizycznie.
Nie 5, bo ramka do osadzenia w ścianie powinna mieć szerszy kołnierz w licu ściany (od strony kratki właściwej), byłoby więcej tolerancji w wielkości wycinanego w ścianie otworu
Bardzo miła i rzeczowa rozmowa i bardzo szybka dostawa,
Reklamacja załatwiona od ręki zwrot pieniędzy bardzo szybki.
Bardzo polecam firmę kratki. Produkty też wysokiej jakości
Bardzo miła i rzeczowa rozmowa i bardzo szybka dostawa, Reklamacja załatwiona od ręki zwrot pieniędzy bardzo szybki. Bardzo polecam firmę kratki. Produkty też wysokiej jakości
Świetna obsługa klienta. Ja akurat miałem przyjemność być obsługiwanym przez Panią Jowitę Janas...jest świetną doradczynią...polecam:-)
Bardzo dobra jakość. Fachowa obsługa. Jedna z kratek dotarła z przetarciem, sklep błyskawicznie wysłał nowy produkt. Jestem pod wrażeniem.
Otrzymałem produkt taki jaki był mi potrzebny. Przedewszystkim najważnieszy był wymiar a to sprawdziło się idealnie. Dziękuję.
Świetna obsługa klienta. Ja akurat miałem przyjemność być obsługiwanym przez Panią ***...jest świetną doradczynią...polecam
Produkt bardzo dobry .
Najlepsi są ludzie w tej firmie - zawsze mili i niesamowicie pomocni i uczynni.
Rewelacja - gratuluję .
Produkt bardzo dobry . Najlepsi są ludzie w tej firmie - zawsze mili i niesamowicie pomocni i uczynni. Rewelacja - gratuluję .