Kratka pasuje idealnie w miejsce oryginału. Kominek OLIWIA 18.
Polecam mającym wątpliwości.
Wraz z kratką zamówiony był jeszcze sznur uszczelniający oraz sylikon wysokotemperaturowy, ale tu wypowiadać się nie mogę, ponieważ jeszcze nie zostało to wymienione. Wygląda na to, do czego jest przeznaczony.
Zamówienie dokonane po doradztwie konsultanta. Bardzo rzeczowa rozmowa, osoba znająca się na rzeczy. Przesyłkę otrzymałem trzeciego dnia od złożenia zamówienia.
Podsumowując, polecam zakupiony towar oraz sklep.
Kratka pasuje idealnie w miejsce oryginału. Kominek OLIWIA 18. Polecam mającym wątpliwości. Wraz z kratką zamówiony był jeszcze sznur uszczelniający oraz sylikon wysokotemperaturowy, ale tu wypowiadać się nie mogę, ponieważ jeszcze nie zostało to wymienione. Wygląda na to, do czego jest przeznaczony. Zamówienie dokonane po doradztwie konsultanta. Bardzo rzeczowa rozmowa, osoba znająca się na rzeczy. Przesyłkę otrzymałem trzeciego dnia od złożenia zamówienia. Podsumowując, polecam zakupiony towar oraz sklep.
Z przykrością stwierdzam po latach, nie będąc metalurgiem, że ruszty są zwyczajnie zbyt delikatne i palenie drewnem bukowym lub dębowym kończy się po dwóch-trzech latach pęknięciem rusztu.
Gdy szukałem zamiennika, w przedsiębiorstwie zajmującym się odlewami powiedziano mi, że tak ażurowych konstrukcji nie są w stanie wykonać, między innymi dlatego, że będą za słabe i będą pękać. Więc kupuję kolejny egzemplarz...
Wkład kominkowy produkowany jest od wielu lat. Projekt obecnego rusztu został zmieniony. Otwory są zdecydowanie mniejsze niż w poprzednich wersjach co sprawia, że większe kawałki żaru nie wpadają do popielnika więc drewno lepiej się dopala. Zamówiony ruszt pasuje idealnie do wkładu. Polecam.
Wkład kominkowy produkowany jest od wielu lat. Projekt obecnego rusztu został zmieniony. Otwory są zdecydowanie mniejsze niż w poprzednich wersjach co sprawia, że większe kawałki żaru nie wpadają do popielnika więc drewno lepiej się dopala. Zamówiony ruszt pasuje idealnie do wkładu. Polecam.
Chociaż kratka ma teraz inny wygląd i wygląda bardziej delikatnie, pasuje idealnie. *** *** *** *** *** *** *** Nie tylko otrzymaliśmy nową kratkę taniej, ale także znacznie szybciej, niż gdybyśmy zamówili ją u *** dealera. Gorąco polecam.
Der Rost hat zwar jetzt eine andere Gestaltung, wirkt zierlicher, passt aber genau. *** *** *** *** *** *** *** So hatten wir den neuen Rost nicht nur günstiger, sondern auch viel schneller, als wenn wir ihn bei einem *** Händler bestellt hätten. Sehr zu empfehlen.
Wszystko zgadza się z specyfikacją aczkolwiek sprawdzenie produktu będzie możliwe dopero w sezonie grzewczym jak na ruszt zaczną oddziaływać wysokie temperatury i wtedy będzie możliwość sprawdzenia czy nie będzie odksztalceń
Po około pięciu latach intensywnego użytkowania ruszt zaczął pękać , rogi wygięły się ok. 1 cm do góry. Przez cały sezon grzewczy kominek "pracuje " po ok. 8-10 godz. dziennie,.
Super ruszt na popiół, wygląda lepiej niż stary, który był dołączony do pieca i wytrzymał około 5 lat. Nie mogę jeszcze powiedzieć, jak długo wytrzyma nowy. Wysyłka była w porządku.
Super Ascherost, sieht besser aus als der Alte, der original beim Ofen dabei war und circa 5 Jahre gehalten hat. Wie lange der Neue halten wird kann ich noch nicht sagen. Versand war okay.
ruszt wygląda dobrze, pasuje i na razie się sprawdza, nie wiem ile wytrzyma, poprzedni pękł na pół, mam nadzieje, że mi długo posłuży. jak na razie wszystko w porządku :)
Ruszt zamontowany do kominka tunelowego Zuzia 15 KW z płaszczem wodnym. Pasuje idealnie. Miałem pewne obawy, bo ja stronie zakupowej nie było podanego tego modelu kominka.
Wygląda solidnie. Mam nadzieję że trochę posłuży zanim zieloni zakażą palenia w kominkach. Towar zgodny z opisem. Szybka dostawa, dobrze zabezpieczona przesyłka.