przejdź do sklepu

Kontakt

Dane firmy

Kratki.pl Marek Bal ul. W. Gombrowicza 4 26-660 Wsola / Jedlińsk NIP: 796-115-80-07 REGON: 670814979 tel. 48 389 99 00


Salon firmowy

Wsola, ul. Warszawska 66 Godziny otwarcia: PON - PT: 8:00 - 17:00 SOB: 9:00 - 15:00 tel. 48 677 86 62
Skontaktuj się z nami


Usługa instalacji







Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kratki.pl Marek Bal z siedzibą we Wsoli, ul. W. Gombrowicza 4, 26-660 Jedlińsk w celach marketingowych na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 wchodzącego w życie od 25.05.2018 roku oraz w ustawie z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2004 r. nr 171, poz. 1800, z późn. zm.). Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz, że zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Administratorem danych osobowych jest firma Kratki.pl Marek Bal według zasad i w zgodzie z zasadami określonymi w zakładce Polityka prywatności.

Przejdź do działu

Zarząd

Marek Bal Marek Bal Właściciel m.bal@kratki.com
Zbigniew Gołembiecki Zbigniew Gołembiecki Dyrektor ds. sprzedaży z.golembiecki@kratki.com
Beata Kiljanek Beata Kiljanek Dyrektor finansowy b.kiljanek@kratki.com
Grażyna Wojtasik Grażyna Wojtasik Dyrektor działu projektowego g.wojtasik@kratki.com
Rafał Kalbarczyk Rafał Kalbarczyk Dyrektor produkcji r.kalbarczyk@kratki.com
Cezary Ziółek Cezary Ziółek Dyrektor ds. marketingu c.ziolek@kratki.com
Aneta Wosztyl Aneta Wosztyl Kierownik działu sprzedaży detalicznej wew. 714 detal@kratki.com
Dominika Wróblewska Dominika Wróblewska wew. 710 gg: 70561344 detal@kratki.com
Iwona Wieczorek Iwona Wieczorek wew. 767 gg: 47850504 detal@kratki.com
Martyna Wolak Martyna Wolak wew. 757 gg: 65693617 detal@kratki.com
Krzysztof Karwaciński Krzysztof Karwaciński wew. 706 gg: 70193165 contact@kratki.com
Piotr Kowal Piotr Kowal Koordynator działu instalacji tel. 500 082 233 p.kowal@kratki.com
Tomasz Kuna Tomasz Kuna Specjalista ds. instalacji tel. 693 999 988 t.kuna@kratki.com

Sprzedaż internetowa (allegro, sklep)

tel. 48 389 99 00 tel. 48 384 44 88 tel. 48 340 10 00
Aneta Wosztyl Aneta Wosztyl Kierownik działu sprzedaży detalicznej wew. 714 detal@kratki.com
Izabela Adamska Izabela Adamska wew. 705 detal@kratki.com
Karina Fedorowicz Karina Fedorowicz wew. 701 j. niemiecki contact@kratki.com

Elementy na zamówienie (niestandardowe)

tel. 48 389 99 22
Michał Malinowski Michał Malinowski Specjalista ds. wyrobów niestandardowych nawymiar@kratki.com

Sprzedaż hurtowa

tel. 48 389 99 00 tel. 48 340 10 00 fax. 48 389 99 00 wew. 106
Uprzejmie prosimy o kontakt z Opiekunem przypisanym do Państwa Regionu:
  • Marek Bukowski - woj. wielkopolskie, opolskie, łódzkie (zastępstwo)
  • Adam Cieślak - woj. lubuskie, małopolskie
  • Kamila Sarnacka - woj. dolnośląskie, śląskie
  • Iwona Zarychta - woj. mazowieckie, świętokrzyskie, pomorskie (zastępstwo)
  • Dawid Świercz - lubelskie, warmińsko-mazurskie, podkarpackie
  • Łukasz Brodowski - zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie.
Anna Błędowska Anna Błędowska Kierownik działu sprzedaży hurtowej wew. 111 gg: 44618037 a.bledowska@kratki.com
Iwona Zarychta Iwona Zarychta wew. 118 gg: 54032283 i.zarychta@kratki.com
Marek Bukowski Marek Bukowski wew. 125 gg: 45824666 m.bukowski@kratki.com
Kamila Sarnacka Kamila Sarnacka wew. 123 gg: 68017546 k.sarnacka@kratki.com
Adam Cieślak Adam Cieślak wew. 702 gg: 49911822 a.cieslak@kratki.com
Dawid Świercz Dawid Świercz wew. 112 gg: 68868239 d.swiercz@kratki.com
Miłosz Gregorczyk Miłosz Gregorczyk wew. 100 gg: 70417172 m.gregorczyk@kratki.com

Wsparcie sprzedaży hurtowej

tel. 48 389 99 00 tel. 48 340 10 00 fax. 48 389 99 00 wew. 106
Do każdego opiekuna handlowego i regionu Polski przypisany jest konkretny pracownik Działu Wsparcia Sprzedaży:
  • Sylwia Głogowska - wsparcie dla woj. mazowieckiego, świętokrzyskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego oraz podkarpackiego.
  • Marzena Goguła - wsparcie dla woj. wielkopolskiego, opolskiego oraz łódzkiego.
  • Karolina Mrugalska - wsparcie dla woj. lubuskiego, małopolskiego, dolnośląskiego oraz śląskiego.
Sylwia Głogowska Sylwia Głogowska Koordynator dz. wsparcia sprzedaży wew. 713 s.glogowska@kratki.com
Marzena Goguła Marzena Goguła wew. 716 m.gogula@kratki.com
Karolina Mrugalska Karolina Mrugalska wew. 102 gg: 20410338 k.mrugalska@kratki.com
Patryk Menert Patryk Menert wew. 119 skype: Zadzwoń j. niemiecki, j. angielski p.menert@kratki.com
Jolanta Luty Jolanta Luty wew. 139 skype: Zadzwoń j. angielski, j. rosyjski j.luty@kratki.com
Paweł Pietraszewski Paweł Pietraszewski wew. 137 skype: Zadzwoń j. angielski p.pietraszewski@kratki.com
Hubert Kosior Hubert Kosior wew. 135 skype: Zadzwoń j. angielski h.kosior@kratki.com
Olha Borkowska Olha Borkowska wew. 120 skype: Zadzwoń j. rosyjski, j. angielski o.borkowska@kratki.com
Aleksandra Osińska Aleksandra Osińska wew. 129 j. angielski a.osinska@kratki.com
Jana Włodek Jana Włodek wew. 133 skype: Zadzwoń j. rosyjski, j. angielski j.wlodek@kratki.com

Fotowoltaika

tel. 48 389 99 00
Piotr Wawrzaszek Piotr Wawrzaszek Kierownik Regionalny ds. fotowoltaiki wew. 710 tel. 486 778 655 gg: 65215528 p.wawrzaszek@kratki.com
Sebastian Czerwiński Sebastian Czerwiński Kierownik Regionalny ds. fotowoltaiki wew. 710 tel. 786 819 047 gg: 62234778 s.czerwinski@kratki.com
Anna Buzor Anna Buzor Specjalista ds. fotowoltaiki wew. 717 a.buzor@kratki.com

Administracja i Kadry

tel. 48 389 99 00 tel. 48 389 99 02
Barbara Koziej Barbara Koziej Specjalista ds. zatrudnienia i płac wew. 101 b.koziej@kratki.com
Marzena Koziej Marzena Koziej Specjalista ds. zatrudnienia i płac wew. 101 m.koziej@kratki.com

Projekty Unijne

tel. 48 389 99 00
Julita Bukalska Julita Bukalska wew. 300 j.bukalska@kratki.com
Elżbieta Grzywacz Elżbieta Grzywacz Główny księgowy wew. 114 e.grzywacz@kratki.com
Iwona Fijałkowska Iwona Fijałkowska Księgowa wew. 117 i.fijalkowska@kratki.com
Agnieszka Małaczek Agnieszka Małaczek Księgowa wew. 718 ksiegowa@kratki.com
Anna Warchoł Anna Warchoł Księgowa wew. 117 ksiegowa@kratki.com
Małgorzata Hartmann Małgorzata Hartmann Kierownik dz. trade marketing wew. 140 marketing@kratki.com
Grzegorz Makarewicz Grzegorz Makarewicz Specjalista ds. marketingu wew. 148 marketing@kratki.com
Jakub Jaroszek Jakub Jaroszek Specjalista ds. marketingu wew. 146 marketing@kratki.com
Łukasz Brodowski Łukasz Brodowski Specjalista ds. marketingu l.brodowski@kratki.com

Marketing Internetowy

tel. 48 389 99 00
Katarzyna Kozera Katarzyna Kozera Kierownik działu sprzedaży internetowej wew. 707 k.kozera@kratki.com
Ilona Walczak Ilona Walczak Specjalista ds. sprzedaży internetowej wew. 707 i.walczak@kratki.com
Paulina Duranc Paulina Duranc Specjalista ds. sprzedaży internetowej wew. 709 web@kratki.com
Małgorzata Piotrowska Małgorzata Piotrowska Specjalista ds. marketingu wew. 142 marketing@kratki.com
Paweł Wojcieszczyk Paweł Wojcieszczyk Kierownik dz. kreacji wew. 141 grafik@kratki.com
Aneta Puk-Kilian Aneta Puk-Kilian Grafik wew. 145 grafik@kratki.com
Przemysław Ochnia Przemysław Ochnia Grafik wew. 144 grafik@kratki.com
Marcin Machniewski Marcin Machniewski Grafik wew. 144 grafik@kratki.com

Zaopatrzenie Logistyka
Wsparcie Sprzedaży

tel. 48 389 99 00
Agnieszka Grochowiecka Agnieszka Grochowiecka Kierownik ds. zaopatrzenia wew. 128 a.grochowiecka@kratki.com
Katarzyna Kotowska Katarzyna Kotowska Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 202 k.kotowska@kratki.com
Jakub Gwiazda Jakub Gwiazda Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 134 j.gwiazda@kratki.com
Andrzej Gul Andrzej Gul Specjalista ds. zaopatrzenia wew. 121 a.gul@kratki.com
Ewelina Witek Ewelina Witek Specjalista ds. transportu międzynarodowego wew. 233 e.witek@kratki.com
Małgorzata Witczak Małgorzata Witczak Koordynator działu wysyłek wew. 230 m.witczak@kratki.com
Agnieszka Smolińska Agnieszka Smolińska Koordynator działu reklamacji wew. 721 reklamacje@kratki.com
Marzena Morawska Marzena Morawska Specjalista ds. reklamacji wew. 722 reklamacje@kratki.com
Agnieszka Gajek Agnieszka Gajek Specjalista ds. reklamacji wew. 723 reklamacje@kratki.com
Małgorzata Tadzik Małgorzata Tadzik Specjalista ds. reklamacji wew. 720 reklamacje@kratki.com