przejdź do sklepu

Kontakt

Dane firmy

Kratki.pl Marek Bal ul. W. Gombrowicza 4 26-660 Wsola / Jedlińsk NIP: 796-115-80-07 REGON: 670814979 tel. 48 389 99 00 48 340 10 00 48 384 44 88


Salon firmowy

Wsola, ul. Warszawska 66 Godziny otwarcia: PON - PT: 8:00 - 17:00 SOB: 9:00 - 15:00 tel. 48 677 86 62
Skontaktuj się z nami


 Usługa instalacji







 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kratki.pl Marek Bal z siedzibą we Wsoli, ul. W. Gombrowicza 4, 26-660 Jedlińsk w celach marketingowych na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 wchodzącego w życie od 25.05.2018 roku oraz w ustawie z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2004 r. nr 171, poz. 1800, z późn. zm.). Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz, że zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Administratorem danych osobowych jest firma Kratki.pl Marek Bal według zasad i w zgodzie z zasadami określonymi w zakładce Polityka prywatności.


Przejdź do działu

Zarząd

Marek Bal Marek Bal Właściciel m.bal@kratki.com
Zbigniew Gołembiecki Zbigniew Gołembiecki Dyrektor ds. sprzedaży z.golembiecki@kratki.com
Beata Kiljanek Beata Kiljanek Dyrektor finansowy b.kiljanek@kratki.com
Grażyna Wojtasik Grażyna Wojtasik Dyrektor działu projektowego g.wojtasik@kratki.com
Rafał Kalbarczyk Rafał Kalbarczyk Dyrektor produkcji r.kalbarczyk@kratki.com
Cezary Ziółek Cezary Ziółek Dyrektor ds. marketingu c.ziolek@kratki.com
Aneta Wosztyl Aneta Wosztyl Kierownik działu sprzedaży detalicznej a.wosztyl@kratki.com
Iwona Wieczorek Iwona Wieczorek gg: 47850504 i.wieczorek@kratki.com
Sebastian Czerwiński Sebastian Czerwiński gg: 62234778 s.czerwinski@kratki.com
Martyna Wolak Martyna Wolak gg: 65693617 m.wolak@kratki.com
Piotr Kowal Piotr Kowal Koordynator działu instalacji p.kowal@kratki.com
Tomasz Kuna Tomasz Kuna Specjalista ds. instalacji t.kuna@kratki.com

Sprzedaż internetowa (allegro, sklep)

tel. 48 389 99 00 48 340 10 00 48 384 44 88
Aneta Wosztyl Aneta Wosztyl Kierownik działu sprzedaży detalicznej a.wosztyl@kratki.com
Izabela Adamska Izabela Adamska wew. 705 internet@kratki.com
Karina Fedorowicz Karina Fedorowicz wew. 701 j. niemiecki internet.export@kratki.com

Sprzedaż hurtowa

tel. 48 389 99 00 48 340 10 00 fax. 48 389 99 00 wew. 106
Uprzejmie prosimy o kontakt z Opiekunem przypisanym do Państwa Regionu:
  • Piotr Wawrzaszek - woj. pomorskie, łódzkie, podkarpackie
  • Marek Bukowski - woj. wielkopolskie, opolskie
  • Adam Cieślak - woj. lubuskie, małopolskie
  • Kamila Sarnacka - woj. dolnośląskie, śląskie
  • Iwona Zarychta - woj. mazowieckie, świętokrzyskie
  • Dawid Świercz - lubelskie, warmińsko-mazurskie
  • Łukasz Brodowski - zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie.
Anna Błędowska Anna Błędowska Kierownik działu sprzedaży hurtowej wew. 111 gg: 44618037 a.bledowska@kratki.com
Iwona Zarychta Iwona Zarychta wew. 118 gg: 54032283 i.zarychta@kratki.com
Łukasz Brodowski Łukasz Brodowski wew. 100 gg: 55837840 l.brodowski@kratki.com
Marek Bukowski Marek Bukowski wew. 125 gg: 45824666 m.bukowski@kratki.com
Kamila Sarnacka Kamila Sarnacka wew. 123 gg: 68017546 k.sarnacka@kratki.com
Adam Cieślak Adam Cieślak wew. 702 gg: 49911822 a.cieslak@kratki.com
Piotr Wawrzaszek Piotr Wawrzaszek wew. 104 gg: 65215528 p.wawrzaszek@kratki.com
Dawid Świercz Dawid Świercz wew. 112 gg: 68868239 d.swiercz@kratki.com

Wsparcie sprzedaży hurtowej

tel. 48 389 99 00 48 340 10 00 fax. 48 389 99 00 wew. 106
Do każdego opiekuna handlowego i regionu Polski przypisany jest konkretny pracownik Działu Wsparcia Sprzedaży:
  • Sylwia Głogowska - wsparcie dla: Iwony Zarychty, Łukasza Brodowskiego, Dawida Świercza
  • Marzena Goguła - wsparcie dla: Piotra Wawrzaszka, Marka Bukowskiego
  • Karolina Mrugalska - wsparcie dla: Adama Cieślaka, Kamili Sarnackiej.
Sylwia Głogowska Sylwia Głogowska Koordynator dz. wsparcia sprzedaży wew. 713 s.glogowska@kratki.com
Marzena Goguła Marzena Goguła wew. 716 m.gogula@kratki.com
Karolina Mrugalska Karolina Mrugalska wew. 102 gg: 20410338 k.mrugalska@kratki.com
Dagmara Kalita Dagmara Kalita Kierownik skype: dagmara.kalita.kratki j. angielski d.kalita@kratki.com

Jolanta Luty Jolanta Luty wew. 139 skype: jola.kratki.eu j. angielski, j. rosyjski j.luty@kratki.com
Patryk Menert Patryk Menert wew. 119 skype: kratki.eu j. niemiecki, j. angielski p.menert@kratki.com
Hubert Kosior Hubert Kosior wew. 135 skype: hubert.kosior.kratki j. angielski h.kosior@kratki.com
Olha Borkowska Olha Borkowska wew. 120 skype: Olga.Kratki j. rosyjski, j. angielski o.borkowska@kratki.com
Magdalena Rokosz Magdalena Rokosz wew. 129 skype: magda.rokosz.kratki j. angielski m.rokosz@kratki.com
Jana Włodek Jana Włodek wew. 133 skype: jana.wlodek.kratki j. rosyjski, j. angielski j.wlodek@kratki.com

Administracja i Kadry

tel. 48 389 99 00 48 389 99 02
Barbara Koziej Barbara Koziej Specjalista ds. zatrudnienia i płac wew. 101 b.koziej@kratki.com
Marzena Koziej Marzena Koziej Specjalista ds. zatrudnienia i płac wew. 101 m.koziej@kratki.com

Projekty Unijne

tel. 48 389 99 00
Julita Bukalska Julita Bukalska wew. 300 j.bukalska@kratki.com
Elżbieta Grzywacz Elżbieta Grzywacz Główny księgowy wew. 114 e.grzywacz@kratki.com
Iwona Fijałkowska Iwona Fijałkowska Księgowa wew. 117 i.fijalkowska@kratki.com
Agnieszka Małaczek Agnieszka Małaczek Księgowa wew. 718 ksiegowa@kratki.com
Anna Warchoł Anna Warchoł Księgowa wew. 117 ksiegowa@kratki.com
Małgorzata Hartmann Małgorzata Hartmann Kierownik dz. trade marketing wew. 140 marketing@kratki.com
Grzegorz Makarewicz Grzegorz Makarewicz Specjalista ds. marketingu wew. 148 marketing@kratki.com
Jakub Jaroszek Jakub Jaroszek Specjalista ds. marketingu wew. 146 marketing@kratki.com

Marketing Internetowy

tel. 48 389 99 00
Katarzyna Kozera Katarzyna Kozera Kierownik działu sprzedaży internetowej wew. 707 k.kozera@kratki.com
Ilona Walczak Ilona Walczak Specjalista ds. sprzedaży internetowej wew. 707 i.walczak@kratki.com
Paulina Duranc Paulina Duranc Specjalista ds. sprzedaży internetowej wew. 709 web@kratki.com
Małgorzata Piotrowska Małgorzata Piotrowska Specjalista ds. marketingu wew. 142 marketing@kratki.com
Marcin Machniewski Marcin Machniewski Grafik wew. 144 grafik@kratki.com
Paweł Wojcieszczyk Paweł Wojcieszczyk Kierownik dz. kreacji wew. 141 grafik@kratki.com
Aneta Puk-Kilian Aneta Puk-Kilian Grafik wew. 145 grafik@kratki.com
Przemysław Ochnia Przemysław Ochnia Grafik wew. 144 grafik@kratki.com

Zaopatrzenie Logistyka
Wsparcie Sprzedaży

tel. 48 389 99 00
Agnieszka Grochowiecka Agnieszka Grochowiecka Kierownik ds. zaopatrzenia wew. 128 a.grochowiecka@kratki.com
Katarzyna Grzybczyk Katarzyna Grzybczyk Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 202 k.grzybczyk@kratki.com
Małgorzata Kapusta Małgorzata Kapusta Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 128 m.kapusta@kratki.com
Katarzyna Kotowska Katarzyna Kotowska Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 202 k.kotowska@kratki.com
Jakub Gwiazda Jakub Gwiazda Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 134 j.gwiazda@kratki.com
Wojciech Korczak Wojciech Korczak Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 202 w.korczak@kratki.com
Andrzej Gul Andrzej Gul Specjalista ds. zaopatrzenia wew. 121 a.gul@kratki.com
Ewelina Witek Ewelina Witek Specjalista ds. transportu międzynarodowego wew. 233 e.witek@kratki.com
Małgorzata Witczak Małgorzata Witczak Koordynator działu wysyłek wew. 230 m.witczak@kratki.com
Agnieszka Smolińska Agnieszka Smolińska Koordynator działu reklamacji wew. 721 reklamacje@kratki.com
Marzena Morawska Marzena Morawska Specjalista ds. reklamacji wew. 722 reklamacje@kratki.com
Anna Buzor Anna Buzor Specjalista ds. reklamacji wew. 717 reklamacje@kratki.com
Agnieszka Gajek Agnieszka Gajek Specjalista ds. reklamacji wew. 723 reklamacje@kratki.com
Małgorzata Tadzik Małgorzata Tadzik Specjalista ds. reklamacji wew. 720 reklamacje@kratki.com