przejdź do sklepu

Kontakt

Dane firmy

Kratki.pl Marek Bal ul. W. Gombrowicza 4 26-660 Wsola / Jedlińsk NIP: 796-115-80-07 REGON: 670814979 tel. 48 389 99 00


Salon firmowy

Wsola, ul. Warszawska 66 Godziny otwarcia: PON - PT: 8:00 - 17:00 SOB: 9:00 - 15:00 tel. 48 677 86 62
Skontaktuj się z nami


Usługa instalacji







Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kratki.pl Marek Bal z siedzibą we Wsoli, ul. W. Gombrowicza 4, 26-660 Jedlińsk w celach marketingowych na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 wchodzącego w życie od 25.05.2018 roku oraz w ustawie z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2004 r. nr 171, poz. 1800, z późn. zm.). Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz, że zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Administratorem danych osobowych jest firma Kratki.pl Marek Bal według zasad i w zgodzie z zasadami określonymi w zakładce Polityka prywatności.

Przejdź do działu

Zarząd

Marek Bal Marek Bal Właściciel m.bal@kratki.com
Zbigniew Gołembiecki Zbigniew Gołembiecki Dyrektor ds. sprzedaży z.golembiecki@kratki.com
Beata Kiljanek Beata Kiljanek Dyrektor finansowy b.kiljanek@kratki.com
Grażyna Wojtasik Grażyna Wojtasik Dyrektor działu projektowego g.wojtasik@kratki.com
Rafał Kalbarczyk Rafał Kalbarczyk Dyrektor produkcji r.kalbarczyk@kratki.com
Cezary Ziółek Cezary Ziółek Dyrektor ds. marketingu c.ziolek@kratki.com

Sprzedaż detaliczna

tel. 48 389 99 11
Aneta Wosztyl Aneta Wosztyl Kierownik działu sprzedaży detalicznej detal@kratki.com
Izabela Adamska Izabela Adamska Specjalista ds. sprzedaży detalicznej detal@kratki.com
Dominika Wróblewska Dominika Wróblewska Obsługa sklepu internetowego i Allegro detal@kratki.com
Iwona Wieczorek Iwona Wieczorek Specjalista ds. sprzedaży detalicznej detal@kratki.com
Martyna Wolak Martyna Wolak Specjalista ds. sprzedaży detalicznej detal@kratki.com
Joanna Frankowska Joanna Frankowska Specjalista ds. sprzedaży detal-export j. angielski detal@kratki.com
Paweł Pietraszewski Paweł Pietraszewski Specjalista ds. sprzedaży detal-export j. angielski contact@kratki.com
Karina Fedorowicz Karina Fedorowicz Obsługa sklepu internetowego, eBay oraz Amazon j. niemiecki, j. angielski contact@kratki.com
Krzysztof Karwaciński Krzysztof Karwaciński Obsługa eBay j. angielski contact@kratki.com
Piotr Kowal Piotr Kowal Koordynator działu instalacji tel. 500 082 233 p.kowal@kratki.com
Tomasz Kuna Tomasz Kuna Specjalista ds. instalacji tel. 693 999 988 t.kuna@kratki.com

Elementy na zamówienie (niestandardowe)

tel. 48 389 99 12
Michał Malinowski Michał Malinowski Specjalista ds. wyrobów niestandardowych nawymiar@kratki.com

Sprzedaż hurtowa

tel. 48 389 99 22
Uprzejmie prosimy o kontakt z Opiekunem przypisanym do Państwa Regionu:
  • Marek Bukowski - woj. wielkopolskie, opolskie, łódzkie
  • Adam Cieślak - woj. lubuskie, małopolskie, śląskie, dolnośląskie
  • Iwona Zarychta - woj. mazowieckie, świętokrzyskie, pomorskie
  • Karolina Mrugalska - woj. lubelskie, warmińsko-mazurskie, podkarpackie
  • Miłosz Gregorczyk - zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie.
Anna Błędowska Anna Błędowska Kierownik działu sprzedaży hurtowej a.bledowska@kratki.com
Iwona Zarychta Iwona Zarychta Specjalista ds. sprzedaży hurtowej i.zarychta@kratki.com
Adam Cieślak Adam Cieślak Specjalista ds. sprzedaży hurtowej a.cieslak@kratki.com
Marek Bukowski Marek Bukowski Specjalista ds. sprzedaży hurtowej m.bukowski@kratki.com
Miłosz Gregorczyk Miłosz Gregorczyk Specjalista ds. sprzedaży hurtowej m.gregorczyk@kratki.com
Karolina Mrugalska Karolina Mrugalska Specjalista ds. sprzedaży hurtowej k.mrugalska@kratki.com
Tomasz Kusztal Tomasz Kusztal Specjalista ds. sprzedaży hurtowej t.kusztal@kratki.com
Marzena Goguła Marzena Goguła Wsparcie sprzedaży hurtowej wew. 716 m.gogula@kratki.com
Patryk Menert Patryk Menert skype: Zadzwoń j. niemiecki, j. angielski export@kratki.com
Jolanta Luty Jolanta Luty skype: Zadzwoń j. angielski, j. rosyjski export@kratki.com
Hubert Kosior Hubert Kosior skype: Zadzwoń j. angielski export@kratki.com
Olha Borkowska Olha Borkowska skype: Zadzwoń j. rosyjski, j. angielski export@kratki.com
Aleksandra Osińska Aleksandra Osińska j. angielski, j.rosyjski export@kratki.com
Jana Włodek Jana Włodek skype: Zadzwoń j. rosyjski, j. angielski export@kratki.com

Fotowoltaika

tel. 48 389 99 20
Sebastian Czerwiński Sebastian Czerwiński Kierownik Regionalny ds. fotowoltaiki tel. 786 819 047 energy@kratki.com
Sylwia Głogowska Sylwia Głogowska Specjalista ds. fotowoltaiki energy@kratki.com
Anna Buzor Anna Buzor Specjalista ds. fotowoltaiki energy@kratki.com
Krzysztof Cielniak Krzysztof Cielniak Specjalista ds. fotowoltaiki energy@kratki.com
Jan Religa Jan Religa Specjalista ds. fotowoltaiki energy@kratki.com

Administracja i Kadry

tel. 48 389 99 00
Barbara Koziej Barbara Koziej Specjalista ds. zatrudnienia i płac wew. 101 b.koziej@kratki.com
Marzena Koziej Marzena Koziej Specjalista ds. zatrudnienia i płac wew. 101 m.koziej@kratki.com

Projekty Unijne

tel. 48 389 99 00
Julita Bukalska Julita Bukalska wew. 300 j.bukalska@kratki.com

Księgowość

tel. 48 389 99 00
Elżbieta Grzywacz Elżbieta Grzywacz Główny księgowy wew. 114 e.grzywacz@kratki.com
Iwona Fijałkowska Iwona Fijałkowska Księgowa wew. 117 i.fijalkowska@kratki.com
Agnieszka Małaczek Agnieszka Małaczek Księgowa wew. 718 ksiegowa@kratki.com
Anna Warchoł Anna Warchoł Księgowa wew. 117 ksiegowa@kratki.com

Trade Marketing

tel. 48 389 99 00
Małgorzata Hartmann Małgorzata Hartmann Kierownik dz. trade marketing wew. 140 marketing@kratki.com
Grzegorz Makarewicz Grzegorz Makarewicz Specjalista ds. marketingu wew. 148 marketing@kratki.com
Jakub Jaroszek Jakub Jaroszek Specjalista ds. marketingu wew. 146 marketing@kratki.com
Łukasz Brodowski Łukasz Brodowski Specjalista ds. marketingu marketing@kratki.com

Marketing Internetowy

tel. 48 389 99 00
Katarzyna Kozera Katarzyna Kozera Kierownik działu sprzedaży internetowej wew. 707 k.kozera@kratki.com
Ilona Walczak Ilona Walczak Specjalista ds. sprzedaży internetowej wew. 142 i.walczak@kratki.com
Paulina Duranc Paulina Duranc Specjalista ds. sprzedaży internetowej wew. 709 p.duranc@kratki.com
Małgorzata Piotrowska Małgorzata Piotrowska Specjalista ds. marketingu wew. 142 m.piotrowska@kratki.com

Dział Kreacji

tel. 48 389 99 00
Paweł Wojcieszczyk Paweł Wojcieszczyk Kierownik dz. kreacji wew. 141 grafik@kratki.com
Przemysław Ochnia Przemysław Ochnia Grafik wew. 144 grafik@kratki.com
Aneta Puk-Kilian Aneta Puk-Kilian Grafik wew. 145 grafik@kratki.com
Patrycja Matysiak Patrycja Matysiak Grafik wew. 146 grafik@kratki.com
Marcin Machniewski Marcin Machniewski Grafik wew. 144 grafik@kratki.com

Zaopatrzenie Logistyka
Wsparcie Sprzedaży

tel. 48 389 99 00
Agnieszka Grochowiecka Agnieszka Grochowiecka Kierownik ds. zaopatrzenia wew. 128 a.grochowiecka@kratki.com
Katarzyna Kotowska Katarzyna Kotowska Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 202 k.kotowska@kratki.com
Jakub Gwiazda Jakub Gwiazda Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 134 j.gwiazda@kratki.com
Andrzej Gul Andrzej Gul Specjalista ds. zaopatrzenia wew. 121 a.gul@kratki.com
Ewelina Witek Ewelina Witek Specjalista ds. transportu międzynarodowego wew. 233 e.witek@kratki.com
Małgorzata Witczak Małgorzata Witczak Koordynator działu wysyłek wew. 230 m.witczak@kratki.com
Agnieszka Smolińska Agnieszka Smolińska Koordynator działu reklamacji wew. 721 reklamacje@kratki.com
Marzena Morawska Marzena Morawska Specjalista ds. reklamacji wew. 722 reklamacje@kratki.com
Agnieszka Gajek Agnieszka Gajek Specjalista ds. reklamacji wew. 723 reklamacje@kratki.com
Małgorzata Tadzik Małgorzata Tadzik Specjalista ds. reklamacji wew. 720 reklamacje@kratki.com