przejdź do sklepu

Kontakt

Dane firmy

Kratki.pl Marek Bal ul. W. Gombrowicza 4 26-660 Wsola / Jedlińsk NIP: 796-115-80-07 REGON: 670814979 tel. 48 340 10 00


Salon firmowy

Wsola, ul. Warszawska 66 Godziny otwarcia: PON - PT: 8:00 - 17:00 SOB: 9:00 - 15:00 tel. 48 677 86 62
Skontaktuj się z nami


 Usługa instalacji







 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez firmę Kratki.pl Marek Bal i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Dowiedz się więcej, jak przetwarzamy Twoje dane. Informacja dostepna jest pod tym linkiem.

Przejdź do działu

Zarząd

Marek Bal Marek Bal Właściciel m.bal@kratki.com
Adam Jędraszek Adam Jędraszek Dyrektor a.jedraszek@kratki.com
Zbigniew Gołembiecki Zbigniew Gołembiecki Dyrektor ds. sprzedaży z.golembiecki@kratki.com
Beata Kiljanek Beata Kiljanek Dyrektor finansowy b.kiljanek@kratki.com
Grażyna Wojtasik Grażyna Wojtasik Dyrektor działu projektowego g.wojtasik@kratki.com
Rafał Kalbarczyk Rafał Kalbarczyk Dyrektor produkcji r.kalbarczyk@kratki.com
Cezary Ziółek Cezary Ziółek Dyrektor ds. marketingu c.ziolek@kratki.com
Aneta Wosztyl Aneta Wosztyl Kierownik działu sprzedaży detalicznej a.wosztyl@kratki.com
Michał Malinowski Michał Malinowski gg: 58657582 m.malinowski@kratki.com
Iwona Wieczorek Iwona Wieczorek gg: 47850504 i.wieczorek@kratki.com
Sebastian Czerwiński Sebastian Czerwiński gg: 62234778 s.czerwinski@kratki.com
Martyna Wolak Martyna Wolak gg: 65693617 m.wolak@kratki.com
Izabela Adamska Izabela Adamska gg: 55108231 internet@kratki.com
Piotr Kowal Piotr Kowal Koordynator działu instalacji p.kowal@kratki.com
Tomasz Kuna Tomasz Kuna Specjalista ds. instalacji t.kuna@kratki.com

Sprzedaż hurtowa

tel. 48 389 99 00 48 340 10 00 fax. 48 389 99 00 wew. 106
Uprzejmie prosimy o kontakt z Opiekunem przypisanym do Państwa Regionu:
  • Julita Popowicz - woj. pomorskie, łódzkie, podkarpackie
  • Marek Bukowski - woj. wielkopolskie, opolskie, lubelskie
  • Adam Cieślak - woj. lubuskie, małopolskie
  • Anita Molga - woj. dolnośląskie, śląskie
  • Iwona Zarychta - woj. mazowieckie, świętokrzyskie
  • Łukasz Brodowski - zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie
Anna Błędowska Anna Błędowska Kierownik działu sprzedaży hurtowej wew. 111 gg: 44618037 a.bledowska@kratki.com
Julita Popowicz Julita Popowicz wew. 104 gg: 44103054 j.popowicz@kratki.com
Iwona Zarychta Iwona Zarychta wew. 118 gg: 54032283 i.zarychta@kratki.com
Łukasz Brodowski Łukasz Brodowski wew. 100 gg: 55837840 l.brodowski@kratki.com
Marek Bukowski Marek Bukowski wew. 125 gg: 45824666 m.bukowski@kratki.com
Anita Molga Anita Molga wew. 123 gg: 53021059 a.molga@kratki.com
Adam Cieślak Adam Cieślak wew. 702 gg: 49911822 a.cieslak@kratki.com
Piotr Wawrzaszek Piotr Wawrzaszek Doradca klienta kluczowego 790 299 433 p.wawrzaszek@kratki.com
Dagmara Kalita-Gołąbek Dagmara Kalita-Gołąbek Kierownik skype: dagmara.kalita.kratki j. angielski d.kalita@kratki.com

Jolanta Luty Jolanta Luty wew. 139 skype: jola.kratki.eu j. angielski, j. rosyjski j.luty@kratki.com
Patryk Menert Patryk Menert wew. 119 skype: kratki.eu j. niemiecki, j. angielski p.menert@kratki.com
Michał Jakubowski Michał Jakubowski wew. 138 skype: michal.jakubowski.kratki j. angielski m.jakubowski@kratki.com
Hubert Kosior Hubert Kosior wew. 135 skype: hubert.kosior.kratki j. angielski h.kosior@kratki.com
Przemysław Lutka Przemysław Lutka wew. 137 skype: Przemysław.Lutka.kratki j. angielski p.lutka@kratki.com
Olha Fetsan Olha Fetsan wew. 120 skype: Olga.Kratki j. rosyjski, j. angielski o.fetsan@kratki.com
Magdalena Rokosz Magdalena Rokosz wew. 129 skype: magda.rokosz.kratki j. angielski m.rokosz@kratki.com
Jana Włodek Jana Włodek wew. 133 skype: jana.wlodek.kratki j. rosyjski, j. angielski j.wlodek@kratki.com

Administracja i Kadry

tel. 48 389 99 00 48 389 99 02
Barbara Koziej Barbara Koziej Specjalista ds. zatrudnienia i płac wew. 101 b.koziej@kratki.com
Marzena Koziej Marzena Koziej Specjalista ds. zatrudnienia i płac wew. 101 m.koziej@kratki.com

Projekty Unijne

tel. 48 389 99 00
Julita Bukalska Julita Bukalska wew. 300 j.bukalska@kratki.com
Elżbieta Grzywacz Elżbieta Grzywacz Główny księgowy wew. 114 e.grzywacz@kratki.com
Iwona Fijałkowska Iwona Fijałkowska Księgowa wew. 117 i.fijalkowska@kratki.com
Agnieszka Małaczek Agnieszka Małaczek Księgowa wew. 718 ksiegowa@kratki.com
Anna Warchoł Anna Warchoł Księgowa wew. 117 ksiegowa@kratki.com
Małgorzata Hartmann Małgorzata Hartmann Kierownik dz. trade marketing wew. 140 marketing@kratki.com
Izabela Kowalska Izabela Kowalska Specjalista ds. marketingu wew. 147 marketing@kratki.com
Małgorzata Piotrowska Małgorzata Piotrowska Specjalista ds. marketingu wew. 142 marketing@kratki.com
Grzegorz Makarewicz Grzegorz Makarewicz Specjalista ds. marketingu wew. 148 marketing@kratki.com
Jakub Jaroszek Jakub Jaroszek Specjalista ds. marketingu wew. 146 marketing@kratki.com

Marketing Internetowy

tel. 48 389 99 00 48 389 99 03
Katarzyna Kozera Katarzyna Kozera Kierownik działu sprzedaży internetowej wew. 707 k.kozera@kratki.com
Aleksandra Perek Aleksandra Perek Specjalista ds. sprzedaży internetowej wew. 701 web@kratki.com
Paweł Wojcieszczyk Paweł Wojcieszczyk Kierownik dz. kreacji wew. 141 grafik@kratki.com
Aneta Puk-Kilian Aneta Puk-Kilian Grafik wew. 145 grafik@kratki.com
Przemysław Ochnia Przemysław Ochnia Grafik wew. 144 grafik@kratki.com
Marcin Machniewski Marcin Machniewski Grafik wew. 144 grafik@kratki.com

Zaopatrzenie Logistyka
Wsparcie Sprzedaży

tel. 48 389 99 00
Agnieszka Grochowiecka Agnieszka Grochowiecka Kierownik ds. zaopatrzenia wew. 128 a.grochowiecka@kratki.com
Małgorzata Kapusta Małgorzata Kapusta Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 128 m.kapusta@kratki.com
Katarzyna Kotowska Katarzyna Kotowska Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 202 k.kotowska@kratki.com
Jakub Gwiazda Jakub Gwiazda Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 134 j.gwiazda@kratki.com
Wojciech Korczak Wojciech Korczak Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki wew. 202 w.korczak@kratki.com
Andrzej Gul Andrzej Gul Specjalista ds. zaopatrzenia wew. 121 a.gul@kratki.com
Sylwia Głogowska Sylwia Głogowska Koordynator dz. wsparcia sprzedaży wew. 713 s.glogowska@kratki.com
Ewelina Witek Ewelina Witek Specjalista ds. transportu międzynarodowego wew. 233 e.witek@kratki.com
Małgorzata Witczak Małgorzata Witczak Koordynator działu wysyłek wew. 230 m.witczak@kratki.com
Agnieszka Smolińska Agnieszka Smolińska Koordynator działu reklamacji wew. 721 reklamacje@kratki.com
Marzena Morawska Marzena Morawska Specjalista ds. reklamacji wew. 722 reklamacje@kratki.com
Anna Buzor Anna Buzor Specjalista ds. reklamacji wew. 717 reklamacje@kratki.com
Agnieszka Gajek Agnieszka Gajek Specjalista ds. reklamacji wew. 723 reklamacje@kratki.com
Małgorzata Tadzik Małgorzata Tadzik Specjalista ds. reklamacji wew. 720 reklamacje@kratki.com