Online nabídka

Kontakt

Údaje firmy

Kratki.pl Marek Bal W. Gombrowicza 4 26-660 Wsola/ Jedlińsk NIP: 796-115-80-07 REGON: 670814979

Firemní prodejna

Wsola, Warszawska 66 Opening hours MON - FRI: 8:00 - 17:00 SAT: 9:00 - 15:00 (V sobotu je otevřena pouze firemní prodejna)
Zkontaktujte se s námi








 Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů ve smyslu zákona ze dne 29. srpna 1997 o ochraně osobních údajů a telekomunikačního zákona ze dne 16. července 2004 pro marketingové účely společností Kratki.pl Marek Bal a prohlašuji, že poskytnutí mých osobních údajů je dobrovolné a že jsem informován o právu požádat o přístup k osobním údajům, jejich změně a odstranění.

 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (Všeobecné nařízení o ochraně údajů)

Získejte další informace o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje. Informace jsou k dispozici na tomto odkazu.

Přejděte do sekce

Správa

Marek Bal Marek Bal Majitel m.bal@kratki.com
Zbigniew Gołembiecki Zbigniew Gołembiecki Ředitel prodeje z.golembiecki@kratki.com
Cezary Ziółek Cezary Ziółek Marketingový ředitel c.ziolek@kratki.com
Beata Kiljanek Beata Kiljanek Finanční ředitel b.kiljanek@kratki.com
Grażyna Wojtasik Grażyna Wojtasik Vedoucí projektů g.wojtasik@kratki.com
Adam Jędraszek Adam Jędraszek Provozní ředitel a.jedraszek@kratki.com
Rafał Kalbarczyk Rafał Kalbarczyk Výrobní ředitel r.kalbarczyk@kratki.com
Dagmara Kalita-Gołąbek Dagmara Kalita-Gołąbek Manažer skype: dagmara.kalita.kratki angličtina d.kalita@kratki.com

Jolanta Luty Jolanta Luty ext. 139 skype: jola.kratki.eu angličtina, ruština j.luty@kratki.com
Patryk Menert Patryk Menert ext. 119 skype: kratki.eu němec, angličtina p.menert@kratki.com
Michał Jakubowski Michał Jakubowski ext. 138 skype: michal.jakubowski.kratki angličtina m.jakubowski@kratki.com
Hubert Kosior Hubert Kosior ext. 135 skype: hubert.kosior.kratki angličtina h.kosior@kratki.com
Przemysław Lutka Przemysław Lutka ext. 137 skype: Przemysław.Lutka.kratki angličtina p.lutka@kratki.com
Olha Fetsan Olha Fetsan ext. 120 skype: Olga.Kratki ruština, angličtina o.fetsan@kratki.com
Magdalena Rokosz Magdalena Rokosz ext. 129 skype: magda.rokosz.kratki angličtina m.rokosz@kratki.com
Jana Włodek Jana Włodek ext. 133 skype: jana.wlodek.kratki ruština, angličtina j.wlodek@kratki.com