przejdź do sklepu

B2B

Ocieplamy relacje biznesowe. Poznaj nas bliżej!

Stwórz z nami wyjątkową ekspozycję Twojego salonu, weź udział w ciekawym szkoleniu i wygraj cenne nagrody. Rozwiń swoją działalność dzięki naszemu wsparciu marketingowemu. Współpraca z nami zwiększa prestiż i gwarantuje Ci szereg korzyści. Dla klientów B2B przygotowaliśmy wyjątkowe propozycje, które doceniło wiele firm z Polski i z zagranicy.

Doceniamy najlepszych

Partnerom, spełniającym najwyższe standardy świadczonych usług, oferujemy specjalne certyfikaty. Dzięki nim zwiększysz wiarygodność w relacjach handlowych, a także zapewnisz sobie dodatkowe profity. Certyfikat jest gwarancją doskonałej jakości Twoich usług, którą z pewnością docenią klienci. To także okazja do zdobycia dedykowanego budżetu na cele promocyjne Twojej firmy.

Stawiamy na rozwój

Aby wspólnie doskonalić umiejętności, organizujemy bezpłatne szkolenia handlowe i techniczne oraz zapewniamy fachowe doradztwo. Dzięki współpracy z nami będziesz zawsze na bieżąco w tematach związanych z branżą i wzmocnisz swoją pozycję eksperta.

Pomagamy zaprojektować wygląd salonu

Oferujemy pomoc przy tworzeniu ekspozycji w salonach. Udostępniamy oryginalne elementy dekoracji, dedykowane materiały reklamowe i ciekawe gadżety. Wszystko po to, by Twój biznes mógł jeszcze lepiej funkcjonować i… pięknie się prezentować. Tylko w roku 2015 zaprojektowaliśmy 30 salonów partnerskich w standardzie naszej firmy!

Spotkamy się na targach

Poznań, Werona czy Frankfurt? Regularnie bierzemy udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych. Krajowe i zagraniczne targi pozwalają nam nawiązywać nowe relacje biznesowe i ocieplać te istniejące. Naszym partnerom zapewniamy także stałe wsparcie podczas targów regionalnych. Podejmij z nami współpracę i przekonaj się, jak wiele do Twojego biznesu może wnieść nasze wsparcie przy imprezach targowych.

Wspólnie świętujemy i rozdajemy nagrody

Dla firm, które zakupiły u nas wkłady kominkowe lub piece wolnostojące zorganizowaliśmy już X jubileuszową loterię promocyjną oraz uroczystą galę, podczas której odbyło się losowanie nagrody głównej – samochodu Citroën Jumper.

Szanujemy lojalnych klientów

Dla odbiorców biznesowych przygotowaliśmy program lojalnościowy "PARTNER+". Biorąc w nim udział, zgromadzone punkty możesz wymieniać na bony. Pula nagród nieograniczona.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kratki.pl Marek Bal z siedzibą we Wsoli, ul. W. Gombrowicza 4, 26-660 Jedlińsk w celach marketingowych na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 wchodzącego w życie od 25.05.2018 roku oraz w ustawie z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2004 r. nr 171, poz. 1800, z późn. zm.). Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz, że zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Administratorem danych osobowych jest firma Kratki.pl Marek Bal według zasad i w zgodzie z zasadami określonymi w zakładce Polityka prywatności.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, w tym w szczególności, w celu otrzymywania wiadomości o nowych ofertach promocyjnych, produktach i konkursach, przez firmę Kratki.pl Marek Bal z siedzibą we Wsoli, przy ul. Gombrowicza 4, 26-660 Jedlińsk. Administratorem danych osobowych jest firma Kratki.pl Marek Bal według zasad i w zgodzie z zasadami określonymi w zakładce Polityka prywatności.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych takich, jak telefon, smartfon, komputer, tablet oraz na używanie automatycznych systemów wywołujących w formie komunikatów głosowych lub SMS, MMS, na wysyłanie wiadomości e-mail, czy inicjowanie połączeń telefonicznych w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne (Ustawa z dnia 16 lipca 2004 r., tekst jednolity Dz. U. 2004 Nr 171 poz. 1800.) na numer podany w formularzu w celu marketingu bezpośredniego w zakresie usług. Administratorem danych osobowych jest firma Kratki.pl Marek Bal według zasad i w zgodzie z zasadami określonymi w zakładce Polityka prywatności.