W dniach 4-7 lutego 2020 roku w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI. Wydarzenie, organizowane w ramach targów BUDMA, stanowi najważniejszą imprezę branży budowlanej w Polsce i gromadzi wystawców oferujących rozwiązania z zakresu budowy i wyposażenia domu oraz osoby zainteresowane tą tematyką. Dla blisko 50 tysięcy zwiedzających jest to doskonała okazja do poznania w jednym miejscu i czasie oferty ponad 1000 wystawców z Polski i ze świata. W tak doborowym towarzystwie nie mogło oczywiście zabraknąć naszej firmy. Udział w targach to dla odwiedzających gości doskonała okazja do zapoznania się z nowościami rynkowymi, wzięcia udziału w konferencjach i pokazach, a także rozmowy z fachowcami. Dla wystawców to z kolei możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem i wymiany spostrzeżeń z konkurentami rynkowymi.

W tegorocznej edycji wydarzenia, podobnie jak w latach ubiegłych, nie zabrakło na naszym stoisku wielu wprowadzonych do oferty w ostatnim czasie nowości. Goście targów mogli obejrzeć nowoczesne i ekologiczne urządzenia:

  • kominek HOME EASY BOX, czyli doskonałe połączenie nowoczesnego i ekologicznego wkładu oraz gotowej zabudowy ze stali,
  • wkłady powietrzne – m.in. trójstronne wkłady z nowej serii NB, spełniające kryteria Ekoprojektu żeliwny wkład kominkowy Zosia, kominki z ekskluzywnej linii MB, wkłady Lucy, Nadia, Zibi,
  • wkłady z płaszczem wodnym – m.in. wkład Lucy 20,
  • piece wolnostojące – piece z bestsellerowej serii AB, Thor i Falcon, nasze najnowsze urządzenia Picard, Titan, Enyo i Tower czy od wielu lat cieszące się ogromnym zainteresowaniem kozy żeliwne,
  • urządzenia gazowe – robiące ogromne wrażenie kominki gazowe LEO w wielu rozmiarach i o różnych przeszkleniach, piec wolnostojący Koza AB oraz ogrzewacze gazowe Patio i Umbrella,
  • biokominki – m.in. wzbudzający zachwyt, ozdobiony kryształami marki Swarovski biokominek Egzul czy w pełni mobilne, wolnostojące modele Romeo, Tango, Hotel, Galina oraz Nest.

home easy box

Dla odwiedzających nasze stoisko targowe, oprócz bogatej ekspozycji produktowej, mieliśmy także wiele innych atrakcji, m.in. zaprezentowaliśmy nagrodę główną w naszym konkursie ECO KRATKI – ekologiczną hybrydową TOYOTĘ RAV 4, a każdy odwiedzający mógł skosztować pysznej kawy przygotowanej przez profesjonalnych barmanów.

auta

Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI 2020 okazały się dla nas imprezą szczególnie istotną i wyjątkową, a to za sprawą przyznania prestiżowych wyróżnień. Podczas uroczystej gali zorganizowanej przez magazyn „Świat Kominków”, zostaliśmy uhonorowani najważniejszą nagrodą branży kominkowej w Polsce – Płomieniem Roku 2019 w kategorii Firma Roku – Produkcja. Dodatkowo nasz kominek HOME EASY BOX okazał się zdecydowanie najlepszym produktem na Targach – znalazł uznanie zarówno w oczach fachowego Sądu Konkursowego, jaki i Konsumentów i zdobył podwójny Złoty Medal MTP 2020! Ponadto nasze stoisko zostało uznane za najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej podczas targów i zdobyło nagrodę Acanthus Aureus.