Analiza danych o klientach w e-commerce jest niezbędnym elementem prowadzenia skutecznych działań marketingowych. Firma Kratki.pl nawiązała w 2020 roku współpracę z firmą Conversion z czego jesteśmy już na tym etapie projektu zadowoleni. Wszystkie założenia zostały zrealizowane w zakresie mocno wykraczającym poza nasze oczekiwania, co ma ogromne znaczenie, przy tak szybko rozwijających się rozwiązaniach technologicznych z jakimi mamy do czynienia w dzisiejszych czasach.

Warsztaty przy rozpoczęciu projektu przeprowadzone zostały w bardzo szczegółowy, a tym samym profesjonalny sposób. Praca codzienna, a także raportowanie wyników i forma kontaktu z Project Managerem zostały szczegółowo określone już na etapie założeń do projektu. Wszystkie zlecenia, które firma Conversion zadeklarowała po swojej stronie zostały zrealizowane zgodnie z z wyznaczonymi terminami.

Profesjonalne podejście do pracy i niesztampowe podchodzenie do zagrożeń jakie występowały, spowodowały, że udało nam się rozwiązać kluczowy case. To właśnie firma Conversion pokazała, że zależy im na wdrażaniu profesjonalnych rozwiązań, a także na prowadzeniu projektu elastycznie, nawet jeśli zachodzą technologiczne zmiany, które wymusza rynek e-commerce.

Projekt w dalszym ciągu rozwija się i otwiera nowe możliwości.