Marka Kratki świętuje 25-lecie firmy pod hasłem: „25 lat razem”. Hasło oddaje charakter działalności firmy. Kratki.pl to nie tylko wieloletni lider w branży kominkowej, ale również firma, która od ponad dwóch dekad z sukcesami rozwija biznes pozytywnie wpływając na środowisko i lokalne społeczności.

Lider branży
Firma Kratki.pl funkcjonuje od 1998 roku, kiedy to rozpoczęła produkcję kratek kominkowych. Dziś asortyment firmy to ponad 2500 produktów w którym znaleźć można min. wkłady kominkowe, ogrzewacze gazowe czy biokominki. Od momentu powstania firmy produkcja urządzeń odbywa się we Wsoli pod Radomiem. Dzisiejsza powierzchnia parku maszynowo-magazynowego to ponad 26 500 m2, a zatrudnienie przekracza 700 osób. To sprawia, że Kratki.pl to jeden z największych pracodawców w regionie. Marka z powodzeniem radzi sobie w Polsce jak i na rynkach zagranicznych. Dziś produkty firmy ze Wsoli można znaleźć w blisko 80 krajach na całym świecie.

Nowoczesne technologie w trosce o środowisko
Kratki.pl od początku działalności przykładają ogromną uwagę do wysokiej jakość produktów oraz ekologii. Wszystkie urządzenia spełniają najwyższe standardy i są zgodne ze wszystkimi europejskimi normami. Jest to możliwe dzięki wyjątkowym ośrodkom badawczo-rozwojowym firmy i wysokiej klasy specjalistom. Opracowane w Centrum Badań i Rozwoju produkty trafiają do naszych domów dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży. Wszystkie te produkty, właśnie z Polski, są dystrybuowane nie tylko do innych krajów Europy, ale także do Afryki, Chin czy Ameryki Północnej.

Producent z sercem
Kratki.pl to nie tylko jeden z największych pracodawców w regionie, ale również lokalny filantrop. Regularnie wspiera lub organizuje imprezy, inicjatywy społeczne i kulturalne takie jak: piknik rodzinny dla społeczności radomskiej, szlachetna paczka. Producent wspierał również radomskie szpitale w walce z koronawirusem. Ostatnio firma oraz jej pracownicy mocno zaangażowani są w pomoc ogarniętej wojną Ukrainie. Przekazano min. 100 000 złotych dla potrzebujących, a także 10 quadów, 2 lawety oraz lornetki, noktowizory, powerbanki, kanistry z paliwem dla ukraińskich żołnierzy. Dla potrzebujących zorganizowano w Radomiu i okolicach domy, w których bezpieczne schronienie znalazły matki i dzieci z Ukrainy.

Producent wielokrotnie doceniony
Kratki.pl są doceniane za swoją jakość oraz design zarówno przez użytkowników jak i ekspertów. Lista wyróżnień jakie firma otrzymała za swoje produkty i działalność gospodarczą w ciągu 25 lat jest równie długa jak jej asortyment. Lider Jakości, Design dla Konesera, Dobry Design, Płomienie Roku Świata Kominków to tylko kilka nagród które otrzymała w ciągu ostatnich lat. Kratki.pl zdominowały także plebiscyt Laur Klienta 2022 zdobywając 3 główne nagrody w konkursie w kategorii jakość produktów, kominki oraz ogrzewacze ogrodowe.

Moc okazji do świętowania
W ramach świętowania 25-rocznicy powstania marki Kratki firma przygotuje szereg niespodzianek dla współpracowników, kontrahentów, a także klientów detalicznych. O nadchodzących atrakcjach będzie można dowiedzieć się z mediów społecznościowych marki Kratki.