przejdź do sklepu

PEWNI JAKOŚCI - 10 lat gwarancji

Podstawą sukcesu firmy Kratki.pl jest oferowanie produktów i usług o doskonałej jakości.

img

PEWNI JAKOŚCI to hasło, które od początku powstania firmy Kratki.pl przyświeca naszej działalności. Dbałość o najwyższy poziom produktów oraz świadczonych usług są podstawowym filarem naszej marki. Dowodem spełniania światowych standardów jest uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015 oraz nagród, które potwierdzają jakość oferty firmy Kratki.pl.

img

Jako firma ponosimy pełną odpowiedzialność za klasę wyprodukowanych wkładów kominkowych i pieców wolnostojących. Status lidera na rynku krajowym osiągnęliśmy nie tylko dzięki bogatej ofercie, ale przede wszystkim wysokiemu poziomowi naszych produktów.

img

Świadectwem tego jest wdrożony unikalny program przedłużający gwarancję na wkłady kominkowe i piece wolnostojące marki Kratki do 10 lat.

step1

Kup

nasz kominek lub piec wolnostojący

step2

Zainstaluj

dokonaj montażu poprzez wykwalifikowanego instalatora

step3

Zarejestruj

w ciągu 90 dni od daty zakupu zarejestruj urządzenie

Może do niego przystąpić każdy Klient detaliczny, który zamontuje nasze urządzenie i w ciągu 90 dni od daty jego zakupu zarejestruje je na stronie www. Dodatkowa gwarancja udzielana jest na korpus paleniska – przy wkładach powietrznych i piecach wolnostojących jest to stalowa lub żeliwna (bez mechanizmów i elementów uzupełniających) komora spalania. W przypadku kominków z płaszczem wodnym – komora spalania wraz z wymiennikiem.

Udział w programie jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować swój kominek wypełniając poniższy formularz. W ciągu 10 dni roboczych Twoje zgłoszenie zostanie zweryfikowane pod względem prawidłowości, a następnie otrzymasz odpowiedź dotyczącą uzyskania przedłużonej gwarancji.

Regulamin Programu Filozofia jakości

przedłuż gwarancje