Lubimy spotkania w ogrodzie. Zabawy z dziećmi, przyjęcia w gronie rodzinnym oraz znajomych sprawiają nam dużą radość. Każdy powód jest dobry aby zorganizować garden party. Sezon na przyjęcia w ogrodzie rozpoczyna się gdy tylko temperatura wzrasta i możemy bez problemu wyjść na zewnątrz. Zanim jednak zorganizujemy pierwsze przyjęcie musimy zadbać o wygląd naszego ogrodu oraz przygotować przedmioty pod hasłem „must have” na przyjęciu.

Ogrzewacze Patio i Umbrella - czyli garden party wczesną wiosną5

Niezbędnik garden party

Po posprzątaniu ogrodu, uprzątnięciu trawników oraz nieciekawych niespodzianek, które pojawiły się wokół domu po zimie, możemy zadbać o rzeczy, które musimy mieć w ogrodzie. Najpierw wybieramy miejsce gdzie spotkamy się z gośćmi. Standardowo to taras lub przyjemna altanka. Przygotujmy stoły, krzesła, których obecnie jest szeroki wybór z marketach. Meble mogą być eleganckie, proste lub klasyczne. Urozmaićmy je równymi wygodnymi elementami, najlepiej sprawdzają się miękkie poduszki i ciepłe koce.Ogrzewacze Patio i Umbrella - czyli garden party wczesną wiosną1

kratkienergy

Chłodny wieczór możemy ogrzać

Zanim jednak wieczory będą upalne, musimy mieć na uwadze konkretne zabezpieczenie się przed chłodem, aby goście mogli komfortowo spędzić czas i nie kończyć go zaraz po spadku temperatury. Rozwiązaniem tej kwestii jest ogrzewacz ogrodowy. Mamy szeroką gamę takich produktów, które są bardzo modne i stają się nieodzownym elementem każdej imprezy. Powinniśmy wykorzystać te proste w użytkowaniu, czyli produkty na butlę gazową. Na rynku są dostępne eleganckie Patio czy klasyczny promiennik Umbrella.

Ogrzewacze Patio i Umbrella - czyli garden party wczesną wiosną3

Jak wykorzystać ogrzewacz

Ogrzewacz idealnie wpisze się w każde przyjęcie ogrodowe. Nasi goście siedząc blisko ogrzewacza czują ciepło i nie muszą szybko kończyć lub uciekać do domu. Patio to ogrzewacz o nowoczesnym wykończeniu. Wpisuje się idealnie w aktualne trendy. Możesz je postawić na obrzeżach tarasu, tak aby przyjęcie było otoczone ogniem z kilku stron. Tworzy wtedy romantyczny nastrój. Jeśli posiadasz jedno Patio stawiasz je blisko siedzeń aby goście odczuwali miłe ciepło.

kratkienergy

jak-pięknie-wykończyć-dom-czyli-taras-wizytówką-domu5

Umbrellę możesz spokojnie postawić przy wyjściu z tarasu do ogrodu, np. dla wychodzących zapalić lub przy kanapach. Płomień zaczyna się niżej niż w Patio, więc ciepło jest bardziej przystępne dla osób siedzących. Oba produkty, zarówno Patio jak i Umbrella, maja szyby, które osłaniają bezpiecznie ogień. Butla z gazem jest ukryta w obudowie. W wybranych modelach Patio możesz obsługiwać ogrzewacz pilotem.

ESP-20191113-7

Najnowsze trendy pokazują, że dla wygody kupujemy ogrzewacze, ponieważ nie wymagają skomplikowanego montażu  oraz są bardziej praktyczne, a do tego wizualnie wpisują się idealnie w każdy ogród i taras.

Galerię najciekawszych aranżacji znajdziesz tutaj —-> OGRZEWACZE