przejdź do sklepu

Kratki PRO

Polecane przez PROfesjonalistów

Specjalna linia kominków przy której najważniejsze były dla nas najwyższa jakość i komfort użytkowania. Świadomie stworzyliśmy linie kominków, które nie są najtańsza, ale są najlepsze!

Dla kogo przeznaczone są kominki PRO?

Dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się pięknem kominka i cudowną wizją ognia przez długie lata.

Wysoka jakość

Innowacyjność oraz dbałość o najwyższy poziom produktów to podstawowe filary naszej marki. Dowodem spełniania światowych standardów jest uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015 oraz licznych nagród branżowych i konsumenckich, potwierdzających jakość oferty firmy Kratki.pl. Masz pewność, że otrzymasz najwyższej jakości produkt.

Co zyskasz decydując się na kominek z linii PRO?

• Super design – codziennie ciesz się pięknem swojego kominka,
piękną wizję ognia – ogrzewa dom i duszę,
najwyższa sprawność – zużyjesz mniej drewna,
ekologia – palnie drewnem w nowoczesnym kominku jest eko,
komfort użytkowania – sprawdzone ekonomiczne rozwiązania,
bezpieczeństwo – przebadane laboratoryjne,
najwyższą jakość– najlepsze materiały,
10 lat gwarancji – i nie martwisz się o nic,
polski produkt – firma od 21 lat na rynku.

W zgodzie z naturą

Wysoki standard

Robimy wszystko, aby nasze produkty były jak najbardziej przyjazne środowisku naturalnemu. Najnowocześniejsze technologie, które stosujemy w naszych urządzeniach pozwalają minimalizować ich wpływ na otaczającą nas przyrodę.

Niska emisja pyłów

Nowoczesna konstrukcja i doskonałe parametry kominków minimalizują proces emisji szkodliwych substancji niemalże do zera.

Rekuperacja

Nasze produkty dostosowane są do nowoczesnych budynków wykorzystujących mechaniczne wentylacje.

Wysoka sprawność

Wysoka sprawność naszych urządzeń sprawia, iż spalane w nich drewno oddaje maksymalną ilość energii. Mniejsze zużycie surowca przekłada się zatem na oszczędności oraz środowisko.

Trzy kroki jakie dzielą Cię do posiadania wymarzonego kominka!

1. Zadzwoń do nas lub zostaw kontakt do siebie.

2. Skontaktujemy Cię z naszym Partnerem w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania który:
• doradzi w wyborze optymalnego modelu,
• stworzy projekt,
• zainstaluje wkład i wykona zabudowę,
• zapewni serwis.

3. Rozpal w kominku, ciesz się jego pięknem i cudowną wizją ognia. Poczuj ciepłą atmosferę i podziel się nią z bliskimi.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kratki.pl Marek Bal z siedzibą we Wsoli, ul. W. Gombrowicza 4, 26-660 Jedlińsk w celach marketingowych na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 wchodzącego w życie od 25.05.2018 roku oraz w ustawie z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2004 r. nr 171, poz. 1800, z późn. zm.). Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz, że zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Administratorem danych osobowych jest firma Kratki.pl Marek Bal według zasad i w zgodzie z zasadami określonymi w zakładce Polityka prywatności.