Service

Dziękujemy za zaufanie oraz wybór produktów marki Kratki.pl Marek Bal

Nasze produkty są wyrobami najwyższej jakości, wytworzonymi przez doświadczonych, wysokowykwalifikowanych specjalistów, z materiałow najlepszego gatunku i przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego. Dlatego też na nasze produkty gwarancja wynosi: kominki i piece wolnostojące - 5 lat; kominki gazowe i biokominki - 2 lata

Ponadto w trosce o Waszą satysfakcję oferujemy możliwość przedłużenia gwarancji o 12 lub 24 dodatkowe miesiące na włady kominkowe i piece wolnostojące.

zobacz szczegóły

Zapewniamy, że tworząc kominki, piece wolnostojące, biokominki oraz wszystkie inne produkty kierujemy się troską o dobro i komfort naszych Klientów. Dbamy też, by zakupione przez Was urządzenia były bezawaryjne i służyły w codziennym życiu.

Masz pytanie?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zespół wykwalifikowanych pracowników doradzi w procesie obsługi, pomoże rozwiązać problem, wskaże najlepsze rozwiązania.

skontaktuj się z nami

Formularz gwarancyjny

W celu dokonania zgłoszenia gwarancyjnego lub naprawy pogwarancyjnej wypełnij formularz. Szczegółowe informacje dotyczące warunków gwarancyjnych, reklamacji i odstępienia od umowy dostępne tutaj

pobierz formularz