Kontakt

Údaje firmy

Kratki.pl Marek Bal W. Gombrowicza 4 26-660 Wsola/ Jedlińsk NIP: 796-115-80-07 REGON: 670814979

Firemní prodejna

Wsola, Warszawska 66 Opening hours MON - FRI: 8:00 - 18:00 SAT: 9:00 - 15:00 (V sobotu je otevřena pouze firemní prodejna)
Zkontaktujte se s námi








 Souhlasím se zpracováváním mých osobních údajů pro marketingové účely, prostřednictvím Kratki.pl Marek Bal se sídlem v Wsoli, ul. W. Gombrowicze 4, 24-660 Jedlińsk (Administrátor osobních údajů). Údaje budou zpracovávány pro marketingové účely. Máš právo přístupu k obsahu svých údajů a jejich změnu..

Přejděte do sekce

Správa

Marek Bal Marek Bal Majitel m.bal@kratki.com
Zbigniew Gołembiecki Zbigniew Gołembiecki Ředitel prodeje z.golembiecki@kratki.com
Cezary Ziółek Cezary Ziółek Marketingový ředitel c.ziolek@kratki.com
Beata Kiljanek Beata Kiljanek Finanční ředitel b.kiljanek@kratki.com
Grażyna Wojtasik Grażyna Wojtasik Vedoucí projektů g.wojtasik@kratki.com
Adam Jędraszek Adam Jędraszek Provozní ředitel a.jedraszek@kratki.com
Rafał Kalbarczyk Rafał Kalbarczyk Výrobní ředitel r.kalbarczyk@kratki.com
Monika Hernik-Rzymczyk Monika Hernik-Rzymczyk Manažer skype: monika.hernik.kratki Anglicky, Francouzsky m.hernik@kratki.com

Zóna

Albánie, Alžírsko, Arménie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Belgie, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Kazachstán, Kosovo, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Makedonie, Moldávie, Severní Amerika (USA Kanada, Saint - Pierre a Miquelon), Norsko, Portugalsko Rusko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Nizozemsko, Tunisko, Ukrajina, Uzbekistán

Jolanta Luty Jolanta Luty ext. 139 skype: jola.kratki.eu angličtina, ruština j.luty@kratki.com
Dzmitry Gawrilow Dzmitry Gawrilow ext. 150 skype: Dzmitry.Gawrilow.kratki ruština d.gawrilow@kratki.com
Przemysław Lutka Przemysław Lutka ext. 137 skype: Przemysław.Lutka.kratki angličtina p.lutka@kratki.com
Magdalena Rokosz Magdalena Rokosz ext. 133 skype: magda.rokosz.kratki angličtina m.rokosz@kratki.com
Dagmara Kalita-Gołąbek Dagmara Kalita-Gołąbek Manažer skype: dagmara.kalita.kratki angličtina d.kalita@kratki.com

Zóna

Język oryginału: angielski Austrálie, Rakousko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Egypt, Gruzie, Německo, Velká Británie, Řecko, Maďarsko, Island, Irsko, Itálie, Izrael, Jordánsko, Libanon, Malta, Černá Hora, Maroko, Namibie, Nový Zéland, Palestina, Rumunsko, Srbsko, Slovinsko, Jižní Afrika, Jižní Korea, Turecko

Paulina Barcikowska Paulina Barcikowska ext. 120 angličtina p.barcikowska@kratki.com
Patryk Menert Patryk Menert ext. 119 skype: kratki.eu němec p.menert@kratki.com
Michał Jakubowski Michał Jakubowski ext. 138 skype: michal.jakubowski.kratki angličtina m.jakubowski@kratki.com
Hubert Kosior Hubert Kosior ext. 135 skype: hubert.kosior.kratki angličtina h.kosior@kratki.com
Katarzyna Kaczor Katarzyna Kaczor ext. 129 skype: katarzyna.kaim.kratkipl angličtina k.kaczor@kratki.com